Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Zašto se ova pesma Indire Radić povampirila, dvaput u tri dana, ista mi je misterija kao Jakobov izlazak.

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Mitar ima dobru percepciju, svaka cast.

Upravo sam stigla do dela gde trust crvenih mozgova razglaba o plavima i grebe šerpicu a onda u kadar ulazi Zmitar 🐍 i ispriča kako vidi situaciju kod plavih i to otprilike kao da živi s njima. Vrhunski IQ lik, veoma zanimljiva osoba.

 

Jakob koji je došao u Survivor da se zaljubi, stekne druga do groba i 10-15k IG pratilaca :lolol:

Goran Špaleta i Denis se udaraju čekićem u glavu sada, gde bi njima bio kraj da su imali ovakvu konkurenciju svojim sezonama - a ovaj ide ća.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Ala lupa Jakob.

Lupa zato što neće da kaže otvoreno pravi razlog:

kilavo jezgro plavog tima će se držati do samog kraja, njega bi držali dok moraju zbog poena a onda bi ga izbacili. Ne bi mogao da pobedi nikako.

Nije spreman na to i eto, nije svako Denis.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Ipak je vredelo gledati. I lijepa i pametna :love5:

Kad pre zaboravi Martinu?! :shock6:

Link to comment

Kad je prenoćilo, malo ću se korigovati. Ne mislim da je Jakob kreten, već da mu je ovaj potez kretenski. Jel to isto?

Dobro da im poligone nije odneo kad ne znaju da se igraju kako on hoće:ball:

 

Prognoza je da će od sad borbe biti manje neizvesne, samim tim i dosadnije.

Obzirom na Plavu ekipu, očekivano je da će ispadati redom do ujedinjenja, a onda će Crveni morati sami sebe da eliminišu i to nam je što nam je.

Osim ako Plavima ne vrate Denisa.

 

Moram reći, posle dugog niza promašaja, Crveni su najzad zanimljivije pleme.

Link to comment

Prosto je neverovatno kako je plavo pleme odjedared implodiralo.

Zapravo verovatno  i nije, nego su glumatali, ono, kako smo mi složni, koliko se volimo,kako smo najdivniji, najsposobniji, najjači i tako.

A žene su jedna drugoj udeljivale komplimente neviđeno, još ja nisam sve ni gledala.

Ono kako su Mateu ubeđivali koliko je sada zgodna jer je smršala, je smehotresno.

 

Ima logike što piše valk za Jakoba, ali meni je opet bzvz da tako odustane, na kraju krajeva, dobar borac se vraća i iz duela, nije baš da od njega ništa ne bi zavisilo.

Ali dečko je izgleda macan koji nije baš nailazio na prepreke, već je verovatno u društvu vazda bio najbolji, slušan i poštovan :rolleyes:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 hours ago, Milošica said:

Bojan o nekim jarčevima.

 

Koji ti je bre više kurac Periću.

nema opravdanja za njega, udav.

Baš me zanima kako Hrvat komentariše duele, da li i on recituje dečje pesmice, truća gluposti i dal mu je svaka druga reč guza

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

ja se samo začudim kada se ovde komentariše Bojan, u poslednje vreme sam se ispraksirala da ga uopšte ne čujem šta priča :D

 

kad odem ubosnu, a to će biti uskoro, gledću cro verziju malo da vidim kakav je Mario, pa vam javljam

 

tamo mogu da gledam obe verzije, ali nema vraćanja, pa moram da se opredelim, za jednu 

  • Hvala 1
Link to comment

Moj Stefan sinoć na nivou, ne veruje u zvaničnu verziju Jakobovog izlaska, ne interesuje ga uopšte da komentariše Varja&Ivana famu, pričao o igračima koji su po njemu smisleno tamo i glasao za Stefana i Luku (jer je Jakob izašao) a i uzeo je u zaštitu crveno pleme od preteranog hejta i napadanja.

 

@Halvard Tonku sam odgledala pažljivo tek sad, ne čini ti se da je licemerna malo? 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Sara said:

nema opravdanja za njega, udav.

Baš me zanima kako Hrvat komentariše duele, da li i on recituje dečje pesmice, truća gluposti i dal mu je svaka druga reč guza

 

E, to je zanimljivo pitanje jer Rvati na 1 rvackome forumu hejtuju Maria što vrti pet istih fraza a Rićpe im je kul jer podjebava i jedne i druge. Čitao sam baš juče o tome. 

 

e: Meni neopisivo ide na qratz ono njegovo ahtanjetm, da mogu da uđem u televizor i udavim ga ko kokosh tamo. 

Edited by Medusa_trip
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...