Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Po-top

Ivana je krš takmičarka, videlo se od prvog dana ali je malo u tripu da je prošlogodišnja Nataša pa nekako hvata na blef.

 

Ovo sa Varjom kako prelazi poligone je stvarno muka za gledati.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Baš lepo, plavi dobili pun kofer namirnica i alata. Tako je bilo i prošle godine, nisu osvojili nego im dato iz čista mira.

  • +1 4
Link to comment

Naravno, nije bilo vremena za nominacije :rolleyes:

Ne vidim svrhu Mitrovog učešća u današnjoj igri osim da ostvari Minin specijal i ni ne dođe do gađanja.

 

Super je ovaj nasumični izbor koji je Kat(i)ju poslao baš na Varju.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Halvard said:

Super je ovaj nasumični izbor koji je Kat(i)ju poslao baš na Varju.

I njen hype posle kao da je pobedila Nevenu lično, "znala sam da imam to usebi" - bravo ti ga baš, pobedila nasukanu ženu.

Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

..., "znala sam da imam to usebi" - bravo ti ga baš, pobedila nasukanu ženu.

+ tisuću

ovo je bilo presmešno

 

moram priznati da sam sinoć zaspala u momentu , nekako mi je dosadnjikavo 

Link to comment

Ja sam tek maločas vratila, je li realno da niko više ne prati?

Vidim da su pustili Mitra da uzme lični i da se formirao klan oko Ivane. Sad će glasanje.

Link to comment

Ja sam propustio deo sa ličnim imunitetom, a mrzelo me da vraćam. Nije mi baš jasno zašto su pustili Mitra da uzme (pominjalo se i na plemenskom), nije da bi inače bio ugrožen.

 

Mislim da bi Varja bila nominovana da nije bilo onog javnog glasanja, ovako im je bilo glupo da opet biraju nju, plus što možda naslućuju nešto oko tajnog imuniteta.

 

Ivana i Marko su najmanje i pokazali u igrama, zaslužene nominacije. Mora se ipak reći da je Ivana stvarno bila odlična u duelu. 

Nisam očekivao da Marko prvi ispadne, mislim da se preračunao i suviše štedeo energiju u početku i da mu je to došlo glave.

 

Plavi bi izgubili dva takmičara da je Katia ispala, Jakob bi umro od tuge, tamo na obali sinjeg mora :violina:

Edited by Halvard
  • Haha 1
Link to comment

Ivana je proračunata haos, dakle Varju je uzela pod svoje (pevaljke klan) a otvoreno rekla da Voju ne podnosi a onda ipak nije glasala za njega nego za Marka jer je znala da tako neće imati najviše ona sama već da povuče i njega za sobom.

Marko jako istripovan a bez nekog pokrića, deluje da su očekivali mnogo više od njega a ono mlohava piša™ @Midgeta

Katia daleko najjadniji takmičar ali se provuče na duelu, no deluje da nju može sačuvati samo da se Jakob dobrovoljno prinese na žrtvu umesto nje.

 

Nisam skontala ko je i zašto glasao za Uroša tj ne čuh obrazloženje. Verovatno iritira afrikaans inglišem, inače je kao takmičar sasvim okej.

 

videh, Tijana mu dala glas jer je najmanje ugrožen. Isto kao Mitar Vesni.

Edited by Valkyrie
Link to comment
18 hours ago, Valkyrie said:

Ja sam tek maločas vratila, je li realno da niko više ne prati?

Čini mi se da će biti dosadnjikava ova sezona.

Nekako nema izrazito koloritnih likova kao što je bilo prošle godine.

Matea je još i najbolja, mislim za nas gledaoce :D.

Ostali, sve nekako ravno.

  • +1 2
Link to comment

MenI je najcudnija Mitrova odluka da u duel posalje dvoje iz plemena, ladno je to mogla biti samo Ivana. Nisam nacisto sa Mitrom. 

Sto se Marka tice, zasluzeno ispadanje, pokazao se ni za sta.

Ivana je gradjena kao kanta. 

Samo je Ognjen odustao od borbd za LI u korist Mitra. Ostali nisu. Nije nemoguce da bi u toj igri Mitar ionako pobedio, tako da je ceo taj slucaj blesav.

Ognjen mi i dalje deluje kao sajko.

 

Nije mi jasno kad je pre Jakov uspeo onoliko da se zateleba. Simpa mi je, moram reci. Deluje malo kao sta na um, to na drum osoba i da nije buli ni malo.

 

Momenat sa Damjanom na plemenskom mi je bio zanimljiv, mada ni tu nisam nacisto sta da mislim

  • +1 1
Link to comment

Nisam sigurna da li mi je više krindž ili slatko koliko se Jakob zatelebao.

Jbt, lik ima 30 godina i zaljubljuje se na prvi pogled. Ali simpatičan je, nekako, deluje dobrodušno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...