Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Kad ste pre provalili, slabo ih i razlikujem. Ta iz Sibenika je Matea? Cime je skrenula paznju? Jel ona rekla “idiote jedan’ nisam shvatila kome, pomislila sam sebi.
Za sad mi je fokus na crvenima.

 

Link to comment

Da, ta Matea se ističe, valjda nam je zato upala u fokus.

Deluje kvarno, možda grešim, ali deluje da će biti dobra u igrama.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Sara said:

Kad ste pre provalili, slabo ih i razlikujem. Ta iz Sibenika je Matea? Cime je skrenula paznju? Jel ona rekla “idiote jedan’ nisam shvatila kome, pomislila sam sebi.

Prvo je onako s visine zaključila odokativno da su jači 1000 x od crvenih i da je Šibenik lepši od Dominikane.

Posle je psovala kao kočijaš i nekog napušavala kurcem kad je upala u vodu, morali da je blipuju.

 

 

Mihaela mi je od plavih najsimpa, valjda zbog prošle sezone.

 

Afrikanac trash talkuje za sve pare.

  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da Mitar ima potencijal jednog Steve, na poligonu slab ali sa ljudima dobar.

 

steta sto za sad nema nijednog igraca kalibra Denisa i Lea

 

 

u pravu ste za Mateu🙁

Link to comment

Luka vaterpolista izgubio prvu borbu i ukanalio se, tipičan rvacki sportaš :lolol:

Samo mu fali neka Gibonni muzikica kao background dok stenje i gleda u daljinu. Ajd, pobedi posle na gađanju pa malo dođe sebi, da mu se onaj brk nasmeši.

 

Voja i Mitar tipične sivonja glave, udri u sto iz sve snage pa kad oboriš sto pašće i kocke

Think About It GIF by Identity

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...