Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

I reprezentativka Srbije u karateu.

ne mora to da bude čudno, verovatno nije celog života imala višak. Dešava se ljudima i preko noći da se upuste :paperbag2:

Link to comment

pogledaj joj fotke sa fejsbuka, pa ona je sa 19 god imala tek za nijansu manju guzu nego danas :happy:

Link to comment

Ali ona izgleda kao da u životu nije potrčala :huh:

OK, kapiram da se ljudi opuste u nekom trenutku, iz raznih razloga, ali njoj treniranje nije strano, sigurno nije preko noći rešila da se prijavi u Survivor, imala je vremena da se pripremi fizički... a izgleda deblje nego na fotografijama od prošle godine.

Da je gojenje uzrokovano nekim zdravstvenim problemom, ne verujem da bi joj dopustili da boravi u onim uslovima tamo.

Baš mi čudno ovo.

Link to comment

izgleda da je sa treniranjem završila 2017, tada se poslednji put pojavljuje u vestima vezanim za karate rep. kada je na prvenstvu balkana uzela brončanu kolajnu u kategoriji +68 kg, što je super teška kategorija za žene :happy:

- te godine bi trebalo da je počela da trenira dif, što bi značilo da se kroz ispite iz gimnastike i atletike provlačila na konto crnog pojasa iz karatea...

- prošle godine smo imali u timu onog dif-ovca branka koji nije mogao vola da ubode na gađanjima, ove godine sumo pevaljku kojoj je duša u nosu kad pogleda poligon,  da sam ja min prosvete poslao bih inspekciju na taj fax da proveri kako se tamo dele diplome :D

Edited by gone fishing
  • Haha 1
Link to comment

Pretprošle je bio mučeni Branko, on je sa novosadskog DIF-a

setih se na koga me podseća Katia - ista Nađa u ranoj fazi. Isto ponašanje, keženje, snishodljivost, luzeraj i potraga za zaštitnikom. Videćemo da li će joj biti isti story arc.

 

zanimljivo je da danas od 6 bodova momci nisu doneli ni jedan jedini. 

  • +1 1
Link to comment

Meni je ovo Vojino sa pozdravima glupost ozbiljna i nekakav kompleks.

 

Druže ja sam psihijatrijski slučaj na lokalnom basketu pa odmah trenutak nakon istog ide pražnjenje i mogu sa crnim đavolom da se pozdravim.

 

Ne kapira batica taj sportski duh, za razliku od Ognjena.

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

pogledaj joj fotke sa fejsbuka, pa ona je sa 19 god imala tek za nijansu manju guzu nego danas :happy:

Preterao si, sad joj gledam fejs, nije ni D od debela. Sasvim ok linija 2020 godine, dakle verovatno je da ju je korona ujebala. Moguće da je ovo prijavljivanje neki ekstreman potez da se trgne i prelomi na putu ka rešavanju tog stanja. Baš ekstreman.

  • +1 1
Link to comment

Sad sam i ja isla na fb, nije bila debela. Sokirana sam, ruku u vatru bih stavila da je celog zivota bure. Uzas, sta li joj se desilo☹

Spoiler

Da li je slika postavljena ili slikana 2020

Promena je ogromna, strasno, jadna zena, kako se stvari tako otrgnu kontroli nije mi jasno

image.thumb.png.22534c93465ef58f5c51fa1fec5c99e5.png

 

Link to comment

Jes onaj Branko sa Telepa, majko mila, aj što je bio neprecizan, nego neki improvizovani nalik-rukomet kad su igrali, onaj nedostatak osećaja za nadmetanje, elementarne taktičke pismenosti, ja u životu nisam video. On je bukvalno izabrao fakultet u skladu sa najvećim netalentom koji ima. Jedino objašnjenje mi je da mu je tata direktor osnovne pa ga čeka nastavničko mesto.

 

Danas sam prvi put gledao ovu garnituru, težak je ovo poligon, al brate pri kraju su bauljali kao zombiji. Baš je loša selekcija.

Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Preterao si, sad joj gledam fejs, nije ni D od debela. Sasvim ok linija 2020 godine, dakle verovatno je da ju je korona ujebala. Moguće da je ovo prijavljivanje neki ekstreman potez da se trgne i prelomi na putu ka rešavanju tog stanja. Baš ekstreman.

Kako nije, pogledaj bolje fotku sa neke planine slikana je od pozadi, tu se već vidi nagoveštaj linije boginje plodnosti :happy:

Takođe na jednoj fotki sa maturske eks. se vidi da su joj potkolenice oblika plinske boce, moguće da se stesala malo na dif-u pa da je kasnije nabavila kolaži kada je rešila da se bavi pevanjem :D

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

Meni je ovo Vojino sa pozdravima glupost ozbiljna i nekakav kompleks.

 

Druže ja sam psihijatrijski slučaj na lokalnom basketu pa odmah trenutak nakon istog ide pražnjenje i mogu sa crnim đavolom da se pozdravim.

 

Ne kapira batica taj sportski duh, za razliku od Ognjena.

 


Baš sam na to mislio, glavu dajem da im je produkcija rekla da izmisle sad nešto, drama radi drame. Neprijatno.

 

Nisam gledao Survivor od onih matorih izdanja, kad je to bilo već, pre 10-15 godina. U sećanju mi da su uslovi tada bili 3x suroviji i nadmetanja raznovrsnija, bilo je dosta kontatka. Ovo sad je trka svaki put, treba ti brzina, balans i spretnost, ostalo su baš nijanse.

 

Sad sporadično gledam jer je frendica u crvenom timu, zabavno je kad je takmičenje, sve ostalo mi je uglavnom krindž.

Link to comment
19 minutes ago, Sara said:

Crveni najzad super!

Čak i ove što su izgubili je bilo za dlaku, Varja baš baksuz za onu jednu loptu. Mada nju jebe i trk tamo-vamo po kolutove.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Čak i ove što su izgubili je bilo za dlaku, Varja baš baksuz za onu jednu loptu. Mada nju jebe i trk tamo-vamo po kolutove.

Ono je bio čist užas za gledanje kako se vuče i crkava i onda sa vraća sa jednim prstenom. :isuse:

 

Odoše dva plava goluždrava pileta u duel. Pretpostavljao sam da bi Nikolica mogao biti ugrožen, samo sam mislio da će to biti zbog loših poligona (kod njih se od muških niko ne izdvaja osim Luke koji se u mojoj glavi zove Ante), a ne zato što ih nervira.

Kako Katia iskusno izaziva grižu savesti kod Mihaele, a posredno i kod ostalih. Namazanija je od Nađe 100 puta, a za razliku od nje, jeste najslabija takmičarka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...