Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

I apelujem na produkciju da ubace bar neku Tonku kad je Nevena već neponovljiva, nije zanimljivo ovako.

Edited by Halvard
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, Halvard said:

Ono je bio čist užas za gledanje kako se vuče i crkava i onda sa vraća sa jednim prstenom. :isuse:

 

Odoše dva plava goluždrava pileta u duel. Pretpostavljao sam da bi Nikolica mogao biti ugrožen, samo sam mislio da će to biti zbog loših poligona (kod njih se od muških niko ne izdvaja osim Luke koji se u mojoj glavi zove Ante), a ne zato što ih nervira.

Kako Katia iskusno izaziva grižu savesti kod Mihaele, a posredno i kod ostalih. Namazanija je od Nađe 100 puta, a za razliku od nje, jeste najslabija takmičarka.

Da, i ja sam tu poludela, da li je zalađena ili joj je delovalo kao izglednije da pogodi jednim prstenom nego da izgubi pola sata skupljajući ih - ne znam. Ali svakako s tom poslednjom loptom joj nešto nije išlo, udarila ju je pet x i nikako da je izbije iz rupe.

Nikola ih nervira od prvog dana, ne znam kako si propustio da je Matea već praskala na njega da prestane da im soli pamet i da malo više ćuti i ne pametuje. Međutim 1000% je radilo lobiranje, ovo što se Damjan predomislio na dan glasanja je baš upadljivo.

Mala mi se ogadila s ovim džukačkim prozivanjem Mihaele. Em što je žena maksimalno korektna i fer, em što stvarno nije imala razloga da je štedi nakon što je osvojila cela dva boda od početka Survivora i to na guzove (how ironic) protiv Varje.

18 minutes ago, Halvard said:

I apelujem na produkciju da ubace bar neku Tonku kad je Nevena već neponovljiva, nije zanimljivo ovako.

Da, da, najbolje da ubace nekog hibrida Tonke, Nevene i Tene i to u plavi tim. Da ih malo pojačaju :heart:

(F off :s_c:)

  • Wub 1
Link to comment

Damjan mi je bio cool ali nije reagovao na to što je nazvan Bosancem od strane Mitra, moji hercegovački geni smatraju to neprihvatljivim.

Link to comment
15 minutes ago, Halvard said:

Au, kako je Vesna rešila ovo ubacivanje, dva pogotka iz tri pokušaja :ziga:

Zato u drugom krugu vola nije mogla da ubode :rolleyes:

Link to comment

Crveni moraju da:

- pošalju ženu u duel

- izljube se s Mitrom i puste ga da ide kući jer ako mu je stvarno pukao mišić, ne vidim kako će moći da se dovoljno zaleči da bi bio u stanju da učestvuje u igrama

- nadaju se da će im produkcija poslati neko muško pojačanje koje za razliku od ranijih nije totalna vezana vreća

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Šta je ovom sa okom?

Misliš zašto je Ognjenu zatvoreno desno?

 

 

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

Misliš zašto je Ognjenu zatvoreno desno?

 

 


Da da, šta se desilo?

Link to comment
6 hours ago, Sara said:

Moji favoriti su trenutno Tijana i Uros

Sto se plavih tice za sad mi niko nije zanimljiv.

 

Njih dvoje su definitivno najsposobniji crveni. Tijanin jedini problem je što je sklona panici ako joj gađenje ne krene kako treba, pa se tu pogubi. 

 

Kod plavih je Ante  Luka daleko iznad svih, kako sada stvare stoje, ne vidim kako može da ne dođe do finala. Kod žena su sve tu negde (osim Katje koja je stvarno no comment), definicija kategorije Ništa Posebno. Eventualno Martina zasad pokazuje najbolju kombinaciju brzine na poligonima i preciznosti. 

Link to comment

Izgleda da je Varja počela da im ide na q.

Tijana i Ivana, catfight u najavi, mrnjau.

 

@Valkyrie, dosta si se prepucavala s forumaškim grobarima, aj sad ovamo.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...