Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Da, baš imaju loš vajb. Par dana gladovanja i kako od idile dođoše do opšteg međuljudskog raspada.

Kako Anđela nema filter :laugh:

Mama Marina baš i nije omiljena u plemenu, izgleda.

  • +1 1
Link to comment

Plavi su toliko odvratni, ne žalim da pocrkaju gladni i pojedu Anđelu najpre jer je NESNOSNA. 

Crveni sa sve dečijim bubicama su gospoda za plave jajare i tračare. 

 

 

Čast izuzecima Enei i Denisu. 

Link to comment

Većina plavih je očigledno umislila da su Goran i Nevena kad ovako trešuju članove sopstvenog plemena nakon jebenih nedelju dana. A činjenica je da se niko od njih ni po čemu posebnom nije izdvojio jer ono, NEDELJU DANA.

 

Ali lujka Anđela koja ladno kaže Eneji "O čemu nas dvoje možemo razgovarati?!" :D Logično, jer ona je sa 21 godinu na vrhu sveta, a Eneja je neki čiča koji smara. Vidimo se za 10 godina, Anđo :fantom:

 

Najbolje je zapravo što većina onoga što su pričali o međuljudskim odnosima zapravo jeste uglavnom na mestu, ali urnebesno je što su se koliko juče zaklinjali na večnu ljubav.

  • +1 2
Link to comment

Ma da, ona je toliko neotesana da nemam reči, prava lička mečka, ona kockastoglava.

Dobro je on iskulirao taj glupi komentar. Ili Nora koja izjavljuje “zaboraviću vas sve čim odem kući”, haahha, imaće prilike uskoro pošto je apsolutna nula i u igrama i u plemenu. Vrh mi kad se izdvojila da ne jede s njima hobotnicu, žao joj, kaže, čitala da su hobotnice inteligentne životinje pa nema smisla. Prase sluša neverue.
 

Marina se pokazala kao lažna Majka plemena, umislila valjda da je Milica pa da može da komanduje i raspolaže provijantom. Kukali su da nema pojma da kuva i da im je i ono malo bede što imaju upropastila :lolol:

bar da je ko Comi na terenu pa da joj oproste, ovako se ne zna koga će pre da se rešavaju.

 

Antonija mi je bila gotivnija dok danas nije razvezala jezičinu na račun crvenih gde apsolutno ništa što je rekla nije imalo smisla, samo lupetala onako zlobno, da svoje uzdigne.
 

 

 

hit kod crvenih Bojan koji uči devojke salsu na plaži

east los high dancing GIF by HULU
uopšte, mnogo bolje zezanje u kampu crvenih, nevezano za pobedu.

Link to comment
7 hours ago, Halvard said:

Ali lujka Anđela koja ladno kaže Eneji "O čemu nas dvoje možemo razgovarati?!" :D Logično, jer ona je sa 21 godinu na vrhu sveta, a Eneja je neki čiča koji smara. Vidimo se za 10 godina, Anđo :fantom:

E da, ovo zaboravih, a bilo je toliko jebeno nepristojno da reči nemam.

Enea je jedan dobričak kada je ovu gadost onako aristokratski iskulirao.

Koja šupljoglavost i nevaspitanje, neverovatna kombinacija :isuse:

 

To me potsetilo na onog Marka  (iz prvog velikog brata kojeg sam jedino i gledala :rolleyes:) i tu kombinaciju gluposti , bezobrazluka i nevaspitanja.

 

 

6 hours ago, Valkyrie said:

hit kod crvenih Bojan koji uči devojke salsu na plaži

+1, bilo je jako simpatično

 

to za Noru i glupost za hobotnicu nisam ispratila, ali cirkus :lolol:

Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

 

To me potsetilo na onog Marka  (iz prvog velikog brata kojeg sam jedino i gledala :rolleyes:) i tu kombinaciju gluposti , bezobrazluka i nevaspitanja.

 

 

 

Kako je njega MIki resetovao na fabrička podešavanja, kad je krenuo sa loncem da greje bazen...

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ovakav preokret nije u tradiciji crvenih :D

Marija je super, odlična u igrama i deluje cool generalno.

 

Kod plavih će nominacije opet biti između Eneje i Nore, deluje mi da su oboje digli ruke od svega.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Halvard said:

 

Kod plavih će nominacije opet biti između Eneje i Nore, deluje mi da su oboje digli ruke od svega.

Polako, još nisu bile igre za plemenski.

Oni su jedni drugima zapravo jako blizu, sve je uvek moguće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...