Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Imaš oficijelne koje dobiješ kad u Google ukucaš Survivor 2023 a imaš i one realne koje iskopaš KGB metodama a za koje me blam da ti pišem da koristim :blush:

 

  • Haha 2
Link to comment

E tek sad u ovoj igri u kojoj ima mnogo plivanja, nisam optimista :dry:

 

Ed.

pa i nema tako mnogo plivanja 

 

Edited by dùda
Link to comment

ne znam što se meni učinilo da Marina ima višak kila, nema, nego baš ima plivačku građu, jak gornji deo, pa je u onoj roze majici baš delovala krupno 

 

pričam sama sa sobom :dry: 

 

Bojan baš dosadan 

Link to comment

Gledam opet odloženo, ne vredi kad ja u vreme kad počinje moram da skomatavam valkirčad.
Nataša baš glupo izgubi, imala je prednost zbog provlačenja i lepo stigla prva al jbg.

sad je 2:1, nemojte mi spojlovati ko je odgledao.

 

@dùda

abnormalno dosadan, davež, ugušila bih ga jastukom.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Glupo je ovo prekidanje epizode na pola igre, ne sećam se da su to radili prošle godine.

Mogli su zahtevniji poligon da osmisle ako će 99% igre da zavisi od njega, ovako početnu prednost možeš da izgubiš samo ako pogubiš loptice kao što se desilo Nataši, ne kapiram zašto joj niko nije rekao.

 

Ana i Nora se baš izblamirale.

Link to comment

Nisu prekidali, ovo je moglo stati sve u večerašnju epizodu kad bi Bojan manje jeo govna.

Draga veoma, veoma prijatno iznenađenje, za svoju građu je jako okretna i hitra a deluje i da je klikerašica. Pri tom, devojka nije neki crossfit manijak već model, uobičajene kondicije i forme.

Na preview sutrašnjeg nastavka deluje da je i Lazar razbio glavu, izgiboše!

 

 

edit, @Halvard  vikali su joj sve vreme da su joj ispale, nije ih čula

Edited by Valkyrie
Link to comment

prekidali su i prošle kolko se sećam. 

 

štos drage tiče meni se čini da je u ozbiljnom treningu. ona ramena i noge nisu od modelinga. 

  • +1 1
Link to comment

zar ne postoji varijanta da iz nekog deep sqata dvema rukama napraviš neki zahvat. manje od tri nećeš pokupiti, a čin traje dve sekunde. a ne ovo branje jabuka jednu po jednu. 

 

boki radi odu velikom plavetnilu. 

Link to comment

amer je gazda plemena zato što jedini govori? ostali sve neki ćutolozi. 

zašto plavi kukaju na nejelo, zar nisu osvojili bolje ostrvo? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...