Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

32 minutes ago, dùda said:

pa ne vidim da on ima nešto posebno na sebi

 

Na majicama mu piše "Mora da se trenira", što je brend koji promoviše, a to je po pravilima zabranjeno.

Produkcija je verovatno mislila da je to samo neka motivaciona poruka kad su mu dali da to donese na ostrvo. :D

  • Hvala 1
Link to comment

Crveni od prvog dana idu da love, do sad su uspevali jegulje neke i račiće a sad i ražu. Dodatno imaju neko posuđe i alat plus malo voća koje su dobili u čamcu kad su osvojili vatru. Plave ne videsmo u pokušaju da nešto uhvate, uglavnom jedu pirinač i krompir koji su osvojili plus kokos. E neka budala je našla mrtvu ribu u vodi i odnela je u kamp pa su je malo grickali onako neobrađenu termički, mogli da se potruju moroni.

 

Enea pati od istog odumiranja ko Stevan prošle godine, ne znam šta navede bilmeze koji konzumiraju pitaj boga koliko kalorija dnevno da odu tamo gde će biti gladni i misliti da će to moći tek tako da ne ostavi posledice. Samo što je Stevan preživeo u plemenu dovoljno dugo da se kao privikne, a Eneu odmah hteli da bace pod autobus.

Svakako su crveni imali lakši zadatak prilikom glasanja, Aleksa je no brainer.

 

Nora je malo jadna s onim tangama i gornjim delom kupaćeg koji spada, kao da je promašila show.

 

Ove zakulisne priče su mi wtf, hokejaš debilko komentariše kako će da “odvoji” Natašu a Dragu samo što nije nazvao trandžom. Ne bi falio da ispadne sledeći.

Link to comment
3 hours ago, nisam ja said:

zar ne postoji varijanta da iz nekog deep sqata dvema rukama napraviš neki zahvat. manje od tri nećeš pokupiti, a čin traje dve sekunde. a ne ovo branje jabuka jednu po jednu. 

Mislim da tako rizikuju da im ispadne neka pa moraju da je vraćaju pod mrežu, kad pakuju jednu po jednu em ih broje (mora tačno 30 da bude u korpi, ni manje ni više) em uglavljuju tako da ne ispadnu. 
 

Quote

boki radi odu velikom plavetnilu. 

Izneverovah, kaže, jedan od naj naj ne znam kakvih filmova u istoriji kinematografije.

voimjaoca :gospode:

Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

 

Nora je malo jadna s onim tangama i gornjim delom kupaćeg koji spada, kao da je promašila show.

 

Ove zakulisne priče su mi wtf, hokejaš debilko komentariše kako će da “odvoji” Natašu a Dragu samo što nije nazvao trandžom. Ne bi falio da ispadne sledeći.

slažem se za Noru, meni je to baš gadno, to takmičenje u tangama, ok, ako baš hoćeš da pokažeš dupe, nosi ih, ali ne na poligonu

 

to kao sinoć onaj Vlada, bivši pobednik  što je došao u onoj rolki koja se tako pripija uz telo, meni isti utisak kao da je u tangama, ne volim to

mislim, vidi se bre da je apolon, ne mora tesnu rolku da oblači, bio bi superkul u košulji nekoj

najbolji mi je  Andrej, on bar ima neki svoj integriti, Stefan je bljaks, totalno dosadan  lik

 

ko je hokejaš ? nisam gledala tu priču

meni Draga skroz dobar lik

Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Nora je malo jadna s onim tangama i gornjim delom kupaćeg koji spada, kao da je promašila show.

Hej! :mad:

 

simatičniji su crveni. veseliji i bolje se zajebavaju. 

plavi kad se okupe da kao nešto smatraju to je neko mukanje uglavnom. 

Link to comment
47 minutes ago, dùda said:

Stefan je bljaks

 

19 minutes ago, nisam ja said:

Hej! :mad:

 

Nismo Halvard-Neve love story, ali moraću da intervenišem ako mi trashuješ Stefana.

The Look Judging You GIF by MOODMAN

 

Hokejaš je onaj visoki mutavi David iz Zagreba, pitali ga kao koja mu je lepa devojka iz suparničkog plemena i on umesto da odgovoro nešto neutralno-džentlmenski ako već mora, on pravo počeo o Nataši za koju zna da je udata i da ima decu, a Draga mu je kao "spala na treće mesto" jer je valjda neženstveno slavila pobedu, šta god, otprilike je rekao da je trandža. 

Sve u svemu, plavo smatranje stvarno jeste mega-dosadno i nekako su sitne duše. 

ZA SAD! 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

 

 

Nismo Halvard-Neve love story, ali moraću da intervenišem ako mi trashuješ Stefana.

The Look Judging You GIF by MOODMAN

 

Hokejaš je onaj visoki mutavi David iz Zagreba, pitali ga kao koja mu je lepa devojka iz suparničkog plemena i on umesto da odgovoro nešto neutralno-džentlmenski ako već mora, on pravo počeo o Nataši za koju zna da je udata i da ima decu, a Draga mu je kao "spala na treće mesto" jer je valjda neženstveno slavila pobedu, šta god, otprilike je rekao da je trandža. 

Sve u svemu, plavo smatranje stvarno jeste mega-dosadno i nekako su sitne duše. 

ZA SAD! 

Haha , evo obećavam  , ni reč više protiv Stefana :lolol: 

 

Ja sam slušala razgovor plavih posle ovog njihovog poraza i teše se oni da je zdravlje najvažnije da bolje da su izgubili nego da su se izranjavali ko crveni , dobro to je ok , ali onda su nastavili da pričaju o Bojanu i Lazaru i provejavala je neka zloća, kao da im je drago što su se ovi urnisali, a kao među najboljima su, pa će sad crveni gore proći, tako nešto.

 

Link to comment

mada su i crveni na plemenskom išli vrlo direktno sa tim ko je favorit za nominaciju, na šta su se ovi sablažnjavali. kao filip je smarač, sa svima se sporečkao, a on kao jaaaa!? ja sam najbolji sa svima. 

 

i marko je krindžara sa onim išao sam dva put i pobedio, da je trebalo deset puta išao bih, da sam umro ustao bih iz mrtvi... burazeru vidi se da si furundžija, ne loži se. 

  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, dùda said:

pričaju o Bojanu i Lazaru i provejavala je neka zloća, kao da im je drago što su se ovi urnisali, a kao među najboljima su

Iskreno, i meni bi bilo malo drago da sam na njihovom mestu, ali naravno da bih to zadržala za sebe, pogotovu dok me snimaju kamere. 

13 minutes ago, nisam ja said:

mada su i crveni na plemenskom išli vrlo direktno sa tim ko je favorit za nominaciju, na šta su se ovi sablažnjavali. kao filip je smarač, sa svima se sporečkao, a on kao jaaaa!? ja sam najbolji sa svima. 

 

i marko je krindžara sa onim išao sam dva put i pobedio, da je trebalo deset puta išao bih, da sam umro ustao bih iz mrtvi... burazeru vidi se da si furundžija, ne loži se. 

Marka puca adrenalin a mora da bude nametljiviji pošto ide na pobedu a nekako su ga pozicionirali kao Lukinog sidekicka. Zato i naglašava da je juče pobedio dva puta a Luka je, recimo, išao jednom i izgubio (malo opravdanje je jer je imao temperaturu). Mislim da sledi neminovni okršaj između njih dvojice, ne kao svađa nego borba za lidersko mesto i ulogu favorita.

Zanimljivo je da Lazara uopšte ne računaju u vrh a dečko deliveruje od prvog dana. 

 

 

Od plavih je Denis simpatičan i fin momak, ostali su sve neke jajare. 

Link to comment

za lazara je neko (ovde) rekao da je tupadžija. 

meni se ne čini da jeste, plus ima 21 godinu. 

marko će pregoreti u toj svojoj želji da se prenametne. 

nije mudar, taktičan i strpljiv nego je nekako ženturača. 

Link to comment
13 minutes ago, nisam ja said:

za lazara je neko (ovde) rekao da je tupadžija. 

meni se ne čini da jeste, plus ima 21 godinu.  

Ni ja ne mislim da je tupav, do sad nije mnogo pričao a ono što jeste je bilo na mestu (raže se love u ranu zoru, informisao se pre polaska) i Aleksa im je čovek manje na terenu, od njega nemaju ništa (brutalno ali istina 1/1).

 

Jebote, nisam nornalna, a rekla sam prošle godine da neću više pratiti Survivor :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

što ne bi gledala. ja sam saker za te igre i poligone. 

posledice igara bez granica. 

gledao sam i ninja warrior kad god bih naleteo. 

a i na netflixu neki južnokorejski phisical 100 :isuse:

Edited by nisam ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...