Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Bilo je izbacivanje petkom i da smo mirni do ponedeljka, a ovo sad sa seckanjem i lepljenjem... :hitler:

 

Anja je stvarno ispala lejm sa “mezimče i slatkica”, wtf :lolol:

Link to comment

Bas nas maltretiraju, em Bojan dosadan nezamislivo, em reklame, em pocinje kasno, sad cekaj duel do ponedeljka.... Rekla bih da su i najizdrzljiviji (ja) na putu da dignu ruke od gledanja.

 

Takmicari mozda i nisu tako losi samo kad bi nas pustili da gledamo normalno.

Imam utisak da je hrvatski voditelj zanimljiviji.

 

Luka je OK, onaj Bojanov predlog je ljigav, nema veze sa covekoljubljem nego sa prisustvom kamera.

Anja 'slatkica' da leti:puke:

 

 

P.S. Potpuno izdajnicki se nadam da ce Enea da izbaci Anu:cry:

 

 

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

Logika Luke i Lazara je bila sasvim na mestu i ne mislim ni najmanje da su njih dvojica lošiji ljudi od Bojana i Marka kojima je ta glupost uopšte pala na pamet. 

Pri tom, otkud pravo njima dvojici da uopšte POMISLE da ni ne pitaju devojke iz plemena šta kažu na to već da im oduzmu obrok da bi ispali face, ljudi sa srcem, šta god. Ribu nisu upecali samostalno pa da kao, ok, nek rade s njom šta žele, već su je osvojili svi zajedno. Možda, doduše, ne bi bilo loše da su predložili pa da Draga pusti Dragana na njih :lolol:

 

Ovo zlostavljanje sa seckanjem i reklamama je čist bezobrazluk i pokušaj Nove da profitira na osnovu prošlogodišnje gledanosti. Dobiće samo to da će novi tj neinvestirani gledaoci da odustanu odmah a mi veterani ćemo se nadrkati i bataliti. 

Mislim da se Ana malo nekako seljački pravi najpametnija, valjda jer je pandurka pa kao ima iskustva, whatever. To svakako ne kompenzuje na terenu tako da su ipak dosta lako doneli odluku i ovog puta. 

  • +1 2
Link to comment

Zbog tih reklama ne gledam uveče, osim kada su na drugim kanalima reklame pa vrtim daljinski i naletim na ono malo survajvera kad promašim reklame.

 

Više gledam reprizu u toku dana popodne, poklapa mi se kad se vrnem s'posla.

Link to comment

ovi iz nove su zbilja kreteni

prošle godine bila dobra gledanost i oni umesto da se drže tog obrasca, zinulo im dupe za još više i na najboljem su putu da naprave upravo obrnuto

govnari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...