Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ma ne radi se o pikanterijama, to svakako nije ni bilo moguče u ovakvoj emisiji, nego ne znam, neku zanimljivost, anegdotu, neki lični doživljaj, osvrt na neke situacije, odnose sa plavim timom itd. Ovako si mogao da pretpostaviš kakav će biti odgovor na svako pitanje. Fala in što su došli i to bi bilo to. 

Link to comment
13 minutes ago, Halvard said:

neku zanimljivost, anegdotu

Pa eto, Milica i Maša uhvaćene dok su krale kokose a Stevan upao u odeći u živo blato :lolol:

Inače su bili baš ok i prijatni, svi četvoro. Stefan je stvarno skroman dečko. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

 

Inače su bili baš ok i prijatni, svi četvoro. Stefan je stvarno skroman dečko. 

Tako je i u prvom Velikom Bratu pobedio normalan čovek...

 

Ko zna šta će se izroditi u nastavku...

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Tako je i u prvom Velikom Bratu pobedio normalan čovek...

 

Ko zna šta će se izroditi u nastavku...

Plašim se da kasting ne prelomi na stranu graničnih slučajeva jer gledanost™

Reče Ivan da se prvog dana prijavilo 14-15k ljudi. 

Link to comment

II nije podlegao hajpu oko nadje i predstavio je sasvim pristojno, stevu nije zajebavao, a ocekivao sam da ce mu biti glavna meta, stefana je veoma dostojno prikazao, a milica mu je bila sagovornikis kog moze najvise 'mesa' daizvuce ali i to je bilo u granicama pristojnosti.

 

veoma prijatno iznenadjenje od II.

  • +1 4
Link to comment

Sledeće sezone očekujem da 90% budu modeli i influenseri sa Instagrama,

 

"Kasting" u HR je ove sezone bio takav da su otišli na DIF i u par teretana, osim Gorana/Tomislava i Marija/Viktora malo je falilo da i Nikina BFF učestvuje, bila je rezerva i možda bi ušla umesto Ivane, ali se nešto u međuvremenu povredila.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, foto said:

II nije podlegao hajpu oko nadje i predstavio je sasvim pristojno, stevu nije zajebavao, a ocekivao sam da ce mu biti glavna meta, stefana je veoma dostojno prikazao, a milica mu je bila sagovornikis kog moze najvise 'mesa' daizvuce ali i to je bilo u granicama pristojnosti.

 

veoma prijatno iznenadjenje od II.

Što pokazuje da stvarno može da bude veoma dobar voditelj, utoliko je ono njegovo silovanje prebednim forama bolnije jer je potpuno nepotrebno. Najbuđavije viceve ikad sam od njega čula, u ž a s koliko me izbaci iz takta, evo i večeras je imao neke pošalice na račun Ukrajine wtf jebote 

Link to comment

Ili makar ako će se držati ovog formata sa poligonima da odabir učesnika bude ravnopravniji, ne možeš jedne da pojačavaš Nevenom, a druge Jovanom, to je stvarno nepravedno.

Meni su nagrade negde do pola bile OK, nešto praktično potrebno za preživljavanje, kokoške, raznovrsnija hrana, to ima smisla. Ovo posle sa spa centrima, diskotekama i izletima je bilo čisto preseravanje. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Polako dok produkcija "svede račune" pitanje je kako je zapravo finansijski prošlo sve ovo...







... Shiit has hit the fan
 

 

ako mislis na poredjenje troskova i prihoda, to je sigurno (debeli) minus, ali nije surviror ni sniman da bi bio u plusu te vrste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...