Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

ja kao anonimus, da znam da cu da pobedim, ne bi isao na 2 meseca da se valjam u blatu i jos kamera da me snima za 15k, a kamoli da sam neko moodo..

al dobro sto bi se reklo, svako ima neki fetis..:fantom:

Link to comment
Just now, Shaq said:

ja kao anonimus, da znam da cu da pobedim, ne bi isao na 2 meseca da se valjam u blatu i jos kamera da me snima za 15k, a kamoli da sam neko moodo..

al dobro sto bi se reklo, svako ima neki fetis..:fantom:

Kakvo bre  mudo.

Zar se nije pričalo da žena (pre survivora) nema od čega da živi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, dùda said:

Kakvo bre  mudo.

Zar se nije pričalo da žena (pre survivora) nema od čega da živi.

Al' svaki put kada napomenu da je samohrana majka meni se povraća, pri tom ne umanjujem ni na koji način tu činjenicu, već mi je muka zbog ogromnog broja žena koje su u istoj situaciji pa se bore kako znaju i  umiju, a ne vucaraju se po televizijama i koriste tu činjenicu da bi stekle nekakve poene.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Kakvo bre  mudo.

Zar se nije pričalo da žena (pre survivora) nema od čega da živi.

pod time moodo, nisam mislio iskljucivo na nju, vec generalno na poznate™ likove..

a ona ako nema od cega da zivi nakon svih para zaradjenih u karijeri, ovih 15k ce joj potrajati koliko i meni 2 hiljade dinara..

 

Link to comment
1 minute ago, nikolatb said:

Al' svaki put kada napomenu da je samohrana majka meni se povraća, pri tom ne umanjujem ni na koji način tu činjenicu, već mi je muka zbog ogromnog broja žena koje su u istoj situaciji pa se bore kako znaju i  umiju, a ne vucaraju se po televizijama i koriste tu činjenicu da bi stekle nekakve poene.

Pa vidi, njeno je pravo da se bori na način na koji ona najbolje može.

I meni se smučilo to njeno isticanje da je žmk, ali takva je.

Mimo toga, skidam joj kapu jer se ravnopravno bori sa mnogo mlađima.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, yabadaba said:

Zar ne dobijaju svi neku nedeljnu apanažu? Ja čuo da je Jovana rekla da dobijaju po 1k€

 

Hrvatski novinari su iskopali podatak o 1-1,5k nedeljno, tako da je Milica sigurno obezbedila 10-ak hiljada i bez pobede.

Edited by msv
Link to comment

jbt, veliki goran se provukao na bazi penisa. svi poligoni su mu bili pobede naguzove. veliko ime survajvora nije imao ni jednu ubedljivu pobedu.

tesno, gorane, tesno i jedva...

  • +1 1
Link to comment

Sad kad razmislim, više bih volela da pobedi Milica nego Stefan. On mi je baš postao negledljiv u poslednje vreme. Deluje mi kao čovek kome se ne može verovati. Znam da je car za poligone, ali ipak.

  • +1 1
Link to comment
Just now, dùda said:

Pa vidi, njeno je pravo da se bori na način na koji ona najbolje može.

I meni se smučilo to njeno isticanje da je žmk, ali takva je.

Mimo toga, skidam joj kapu jer se ravnopravno bori sa mnogo mlađima.

Slažem se sa tim, i ravnopravna je, ako ne i bolja od skoro svih. Samo mi je nekako neukusno to je sve. :)

Mada, možda sam i ja malo neobjektivan jer mi je bila nekako antipatična i prije ove emisije. 

 

Link to comment

- Draga mi je Nika, ali ako je zbog OVOGA precrtala Tenu i Nevenu, onda je jednostavno glupa. Sorry, but jbg. 

- Roko ima dijagnozu, to je izvesno.

- Sumeja je bukvalno fazon negativac iz filma C produkcije, ali ako je uspela izmanipuliše tolikim ljudima, svaka čast, treba i to umeti. 

- Maša ima tako dobru dugogodišnju inteligenciju čitanja ljudi da na kraju uvek uradi ono što joj drugi kažu.

- Mora da je jako dobar fazon dovesti svog BFF u takmičenje, baš je lepo što su svi učesnici imali tu priliku. Oh, wait. 

- Nađa je na kraju zapravo imala najsmisleniji govor i najnormalnije odgovore, mada je očito potpuno pogrešno protumačila Branka.

Edited by Halvard
  • +1 2
Link to comment

opet kaem sve i da je zaradjene pare prokockala na kokain, ima sporcku penziju od 1k eura mesecno, tako da ne znam odakle ta prica da nema za leba.. 

ljudi rade po 40 godina da bi imali  15k dinara penziju pa imaju za leba , a ona mucenica sa profi karijerom i nacionalnom penzijom nema za leba..

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...