Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Gdje je kolega koji objašnjava viceve kad je najpotrebniji, pošto smo se iznapušavali na temi o Ukrajini glupo mi ja da ga zovem

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

dal bi niggor dobio protiv banfićke? 

Bi, ona je potpuno zalutala u Survivor, ne bude li prva nominovana u Plavom timu biću baš iznenađena. 

Baš malo gledamo Hrvate, kapiram da je targetirano tako namerno, svakom svoje.

 

 

@Sara što misliš da bi Milica želela da Vladimir zna da ga je nominovala? Što bi sebi stvarala neprijatelja tako rano? 

Link to comment

ja sam to razumela ovako:

"upravo radim nešto što ne želim ali imam dobar razlog"

Glasala je za Vladimira koji nije bio ugrožen

tek kada je doterana uz zid glasala je za Nigora, strategije radi

Šteta što Stevan nije glasao za Ivonu kad se već lomio, ne bi bilo ove muke.

 

nije mi baš najjasnije kako su sad i Nigor i Ivona za odstrel i po kom sistemu će neko od njih ostati. Ali videćemo

 

 

edit: Banfićka me zasmejava tako da neka je što duže

Edited by Sara
Link to comment

Ne vidim takvu strategiju Milice jer nema nikakve logike da na startu izbacuje autsajdera a i kako je ona mogla da zna da on nije ugrožen kad je tajno glasanje? 

Ona je u priči sa, valjda Mašom, komentarisala veoma otvoreno da je rekla Vladimiru da "ne mora u svakoj čorbi da bude mirođija i da samo stoji i priča, već da treba da bude fokusiran na zadatke i ono što se radi". On je i sam za sebe rekao da je lenj a tako nekako mi i delovalo kad su ih snimali kako prave onu kolibu, razvlači se okolo i nadgleda radove. 

Za sad moji favoriti su Milica i Stefan. 

 

 

P. S. Ja kad se navučem najebali ste ga, podsetiću na Velikog brata kad sam vodila kampanju za Žarka Blizanca :lolol:

Mentalni krah level master Shaolin

  • Haha 3
Link to comment

Zar si ti tad smeo da gledaš VB?! Koje to beše bilo godine, bože kad se setim kako smo trovali protiv Topića, hahahahahha, moram naći taj topik 

Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Ne vidim takvu strategiju Milice jer nema nikakve logike da na startu izbacuje autsajdera a i kako je ona mogla da zna da on nije ugrožen kad je tajno glasanje? 

Ona je u priči sa, valjda Mašom, komentarisala veoma otvoreno da je rekla Vladimiru da "ne mora u svakoj čorbi da bude mirođija i da samo stoji i priča, već da treba da bude fokusiran na zadatke i ono što se radi". On je i sam za sebe rekao da je lenj a tako nekako mi i delovalo kad su ih snimali kako prave onu kolibu, razvlači se okolo i nadgleda radove. 

Za sad moji favoriti su Milica i Stefan. 

 

 

P. S. Ja kad se navučem najebali ste ga, podsetiću na Velikog brata kad sam vodila kampanju za Žarka Blizanca :lolol:

Mentalni krah level master Shaolin

jbt kad se toga setim

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ne vidim takvu strategiju Milice jer nema nikakve logike da na startu izbacuje autsajdera a i kako je ona mogla da zna da on nije ugrožen kad je tajno glasanje? 

Ona je u priči sa, valjda Mašom, komentarisala veoma otvoreno da je rekla Vladimiru da "ne mora u svakoj čorbi da bude mirođija i da samo stoji i priča, već da treba da bude fokusiran na zadatke i ono što se radi". On je i sam za sebe rekao da je lenj a tako nekako mi i delovalo kad su ih snimali kako prave onu kolibu, razvlači se okolo i nadgleda radove. 

Za sad moji favoriti su Milica i Stefan. 

 

 

P. S. Ja kad se navučem najebali ste ga, podsetiću na Velikog brata kad sam vodila kampanju za Žarka Blizanca :lolol:

Mentalni krah level master Shaolin

Strategiju u smislu da mora da se prikloni jednoj grupi.

 

Jos se nisam def odlucila za favorita ali Comi se visoko kotira

 

Sto se navlake tice, isto, samo sto se ja ni na sta ne pecam tako kao na faking survivor😂

Samo da ispadne ova Ivona, svima ce da svane. Vecina kao da ne kapira kakva je trovacica.

 

U nekoj od prethodnih sezona neka Visnja mi je skakala po nervnom sistemu

Link to comment

Ivona je tipičan primer osobe koja je “super sa svima”, pruža neke emotivne podrške, daje netražene životne savete, tačno onaj pravi navalentni lajf kouč, energetski vampir. Još kad je rekla da će njen glavni doprinos biti da se stara da svi dovoljno meditiraju i rade jogu, da ostanu pri zdravoj pameti, tako neka nadobudna glupost. kao da nema produkcija pare za psihoterapeutsku podršku ako neko baš iskrizira. 

ne znam, verovatno je do mene, ne podnosim ljude koji tako lako i brzo uguraju noseve u tuđu intimu.

Edited by Valkyrie
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...