Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

sad sam videla da danas viču mama a mogla sam glavu na panj da su prvog dana vikali mala, možda su opomenuti, jbg. niggora će fizički napori u bolnicu smestiti

Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

ovaj njihov Kristijan neko mizogino govedo, ne bi bilo loše da ga izbace za primer.

promaklo mi. što?

 

Prva strategija mi se uopšte ne dopada. 

Prerano mi je za takve podele u timu.

Žene se udružile protiv muškaraca.

Ako im to uspe, odmah možemo da pišemo Milicu kao pobednicu sa srpske strane.

 

Daleko od toga da je Nigor najnekorisniji takmičar, naprotiv. Međutim izgleda da je deda u glavi, baš čudno s obzirom đe je. 

Ivona je metiljava, a izgleda da je i muljatorka

Link to comment

Tako što je imao tok misli nakon što su izabrali Tenu za poglavicu plemena, pobrojao je trojicu koji bi po njemu bili lideri, žene kad postanu neki menadžeri/dobiju vlast, blabla. Ne ulazim u to kakva je ona (realno jes istripovana), on je negodovao a priori što im je žensko lider a ne muško. Ostali momci iz Cro tima nisu imali takve komentare, naprotiv.

 

 

Igor je daleko od najnekorisnijeg, argument da je slaba karika u igrama im je šupalj jer ni Ivona ni Mina ne briljiraju, mala Nađa takođe. Objektivno Milica je zver i ona Maša zablista (kad ne plače za dečkom). Mislim da ga nominuju jer im patronizira, kao on najstariji, treba da ga slušaju, on ima iskustva itd. 

Od nominacija, Milica je bila realna i nominovala onu lenštinu, posle je trebalo da izbaci Ivonu a ne da se drži ženskog kodeksa.

Ali ćurka, napisala poruku za sina na kartonu, garant se nije nadala da će voditelj da ih pokazuje svima. Kako ju je Vladimir pogledao :lolol:

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Valkyrie said:

Igor je daleko od najnekorisnijeg, argument da je slaba karika u igrama im je šupalj jer ni Ivona ni Mina ne briljiraju, mala Nađa takođe. Objektivno Milica je zver i ona Maša zablista (kad ne plače za dečkom). Mislim da ga nominuju jer im patronizira, kao on najstariji, treba da ga slušaju, on ima iskustva itd.

 

Nađa je osvojila jedan od tri poena u onom debaklu sinoć.

 

21 minutes ago, Valkyrie said:

Od nominacija, Milica je bila realna i nominovala onu lenštinu, posle je trebalo da izbaci Ivonu a ne da se drži ženskog kodeksa.

Ali ćurka, napisala poruku za sina na kartonu, garant se nije nadala da će voditelj da ih pokazuje svima. Kako ju je Vladimir pogledao :lolol:

 

I Andrija je onomad otvarao listiće, možda je namerno stavila poruku da bi se znalo od koga je glas :huh:

Link to comment
2 minutes ago, msv said:

Nađa je osvojila jedan od tri poena u onom debaklu sinoć.

Najbolje protiv Ivane Banfić da ne osvoji, idi bre msv :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, msv said:

I Andrija je onomad otvarao listiće, možda je namerno stavila poruku da bi se znalo od koga je glas :huh:

i ja sam pomislila da je taj pozdrav dupla poruka

 

E. Da, Masa je jaka kao zemlja, izdrzljiva ali fali joj fine motorike i fokusa, gde je Milica npr nenadmasna

Taj Vladimir jeste lenj, sam za sebe je rekao, ali mi deluje okretan. 

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...