Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

22 hours ago, radisa said:

Jeste, ali, brate, nije ovo za njega... Kontam da je hteo malo da se zeza, da vidi kako to izgleda i slično, ali on baš odudara od ostalih takmičara...

 

No, ajde, videćemo kako će dalje ići...

Meni on baš za ovo. Volela bih da ima više takvih. Ovi što dolaze direkt iz teretane su mi daleko manje zanimljivi

  • +1 1
Link to comment
Krenula da čitam od početka topik i vidim poznato mi nešto, kad ono isti autor i pre 10 godina ne gleda gluposti i slut-shaminguje [emoji38]ol:
Nevezano za Zlog, ovo me ubilo u pojam koliko je vreme relativna stvar kad ga ubijaš na forumu. 
Pa ne pratim prenose, ranije naleteo par puta usput a sad imamo silovanje u medijima u vezi svega + naravno citam forum. Nikad nisam ciljano pustio ni ovo ni bilo koji rialiti, previse sam dzangrizav i negativan prema svemu, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Sara said:

Meni on baš za ovo. Volela bih da ima više takvih. Ovi što dolaze direkt iz teretane su mi daleko manje zanimljivi

 

Da, doneo je bod danas, sve zavisi kakva je igra.

Link to comment
2 minutes ago, msv said:

Da, doneo je bod danas, sve zavisi kakva je igra.

ulovio im da jedu ribu, jbt, ako to nije skill za survivor ne znam šta jeste! kralj!

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Imam utisak da su u prethodnim sezonama igre kraće trajale

I meni nešto dugo, glupo je što se okrene ceoi krug pa iz početka... Svakako bi crveni dobili sa 6-3 obe igre,  (pošto ne bi bilo smisla da se igra poslednja igra, jel)...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...