Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Al je sranje kad nikad nisi gledao pa ne znas o cemu se radi, tajni imuniteti i igre i sto nelogicnosti. Kasno mi sad da se ukljucujem i kapiram, kad nisam gledao druga Dincica onomad necu ni ove.

Dabovicka opasno glupa kurava, bar po nastupima u medijima.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

jeste rano da se bilo sta zakljucuje ali po rejtinzima deluje da je Nova S koncno ubola nesto!

sad da li ce uspeti da odrze iste uprkos kolicini time-slotova koje hoce da popune Survivorom videcemo...

Link to comment

Ček, šta je fora, u Srbiji i Hrvatskoj nije ista verzija već montiraju za svaku državu posebno?
Vidim tamo priča samo hrvatski voditelj, a kod nas Perić. Ne vidim potrebu za tim. Štaviše, glupo je.

  • +1 2
Link to comment
On 27.4.2012. at 18:04, Zli Gli said:

Ne gledam ovo i slicne gluposti (osim sto pratim na forumu) ali mi je fascinantno da gledaju neki ljudi koje sam do skoro...

Meni je ovo zesce sve foliranje a osim toga, ove dve su zesce drolje i zvuce mi toliko glupo da mi cak nisu ni jebozovne.1 uzas. Jedino je dobar pokusaj kamermana da slika ovoj dupe, ali ni to nije ispalo dobro jer nema kvalitetne guzove.

 

10 hours ago, Zli Gli said:

Al je sranje kad nikad nisi gledao pa ne znas o cemu se radi, tajni imuniteti i igre i sto nelogicnosti. Kasno mi sad da se ukljucujem i kapiram, kad nisam gledao druga Dincica onomad necu ni ove.

Dabovicka opasno glupa kurava, bar po nastupima u medijima.

Krenula da čitam od početka topik i vidim poznato mi nešto, kad ono isti autor i pre 10 godina ne gleda gluposti i slut-shaminguje :lolol:

Nevezano za Zlog, ovo me ubilo u pojam koliko je vreme relativna stvar kad ga ubijaš na forumu. 

Edited by Valkyrie
  • Tužno 1
Link to comment
Pa da, kao prilagođavaju tržištu. Prva i RTL pre 10 godina to nisu radili.
Bolje da nisu ni ovi sa Nove.
Ako su već hteli prilagođavanje mogli su da naprave dva različita rijalitija. Ovako svako daje više prostora "svojima".
Link to comment
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...