Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Mnjah <_< Inace...post-190-13339763276438.jpgJel to onaj nesretnik sto ste ga pominjali? :lol:
meni je neki lik u prvih 15 sekundi partije napisao "jebi se", ostatak partije sam razmišljao šta mu bi da to napiše.kasnije sam kontao da primenim tu stratgiju da odvučem malo pažnje protivniku
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Ajde sve te asocijacije nekom nesto legne vise ili manje ali folcvagen i studgart su mi jebali kevu dva puta i oba puta sam slao primedbe :) Posle u nekoj drugoj provalim da je resenje kolone VW ali ne znam sta da upisem. Tu su stavili u originalu.Ima jos dosta bisera. Sad mi pada na pamet pevac The Who - Rodzer Delatrej.

Link to comment
meni je neki lik u prvih 15 sekundi partije napisao "jebi se", ostatak partije sam razmišljao šta mu bi da to napiše.kasnije sam kontao da primenim tu stratgiju da odvučem malo pažnje protivniku
A da znas da funkcionise. Kad je ovaj poceo da me "muva", tridesetak sekundi sam mislio sta da mu napisem, malo je falilo da ne zavrsim rec. Onda se primirio, ali samo do spojnica i asocijacija.I ovo sto Shan kaze... nekako imam veci pritisak kad igram sa primarnog naloga u zadnje vreme. Ono, postao profi i igram za pare. Kada igram sa tudjih/laznih, daleko sam opusteniji.
Link to comment

meni prva igra vuna...uredno mi ne priznaju, npr dekoraterka, foliranti, naracija, a protivniku priznaju diktira, satava, cijevi, i još i poneko ime ili geografski pojam, juče baranja, recimopa se odnerviram tek na pitanjima

Link to comment
A da znas da funkcionise. Kad je ovaj poceo da me "muva", tridesetak sekundi sam mislio sta da mu napisem, malo je falilo da ne zavrsim rec. Onda se primirio, ali samo do spojnica i asocijacija.I ovo sto Shan kaze... nekako imam veci pritisak kad igram sa primarnog naloga u zadnje vreme. Ono, postao profi i igram za pare. Kada igram sa tudjih/laznih, daleko sam opusteniji.
Nije to stvar pritiska vec pretpostavljam da ti je veci rang na primarnom nalogu nego li na laznim i tudjim pa onda zato i dobijas teze protivnike.
Link to comment

Ja imam samo jedan nalog i nisam jos imao da mi se bilo sta ponavlja. Valjda su ove druge lole iskusnije... no i bolji su. Biju me i u brojevima npr. sto mi najbolje ide. Ma los sam prosto :D

Link to comment

+1 za asocijacijedanas pogodim kolonu A, Indija. Klinac otvori b1 kosarka, i kaze konacno sah.druge put otvorimo kosa i usi, on pogodi masna i konacno leptir.popizd

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...