Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Just now, copkillah said:

 

Dve budale, tačnije

 

 

Da, dve budale, sa tim da je ovaj iza vozio poprilično brzo, pa više upada u oči... Ovaj ga je isekao, ali je vozio sporije, pa manje se vidi kolika je budala...

 

Tačno ono, za saobraćajku su potrebne dve gluposti...

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Šta je htela budala da uradi?

 

Prvi verovatno samo da se prestroji u poslednjem trenutku, a drugi se zaleteo da prođe na žuto pretpostavljam

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Da, dve budale, sa tim da je ovaj iza vozio poprilično brzo, pa više upada u oči... Ovaj ga je isekao, ali je vozio sporije, pa manje se vidi kolika je budala...

 

Tačno ono, za saobraćajku su potrebne dve gluposti...

 

Prestrojavanje preko pune linije, krajnje nepotrebno, šta da ne bi imao ceo jedan auto ispred sebe na semaforu?

 

Ali da, svakako u oči upada ovaj što se zaleteo.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Da, dve budale, sa tim da je ovaj iza vozio poprilično brzo, pa više upada u oči... Ovaj ga je isekao, ali je vozio sporije, pa manje se vidi kolika je budala...

 

Tačno ono, za saobraćajku su potrebne dve gluposti...

Taj što ga je isekao je uradio prestrojavaći se preko pune linije - nije smeo menjati na tom mestu traku.

A posle još dao gas i pobegao/(pobegla).

 

a i ovaj plavi što se zaleteo u zoni raskrsnice je poseban slučaj

 

najverovatnije da je počelo zeleno trepćuće, to cenim po onom što se u srednjoj traci zaustaljao ispred semafora i pešačkog

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

ima li uopšte još negde zeleno trepćuće ? 

Kako nema, pun grad, bar od Autokomande do Avale,

 

jeste bila najava ukidanja toga, ali ne mogu na svim semofirima u par dana da ispodese.

Link to comment
12 minutes ago, J-♣ said:

najverovatnije da je počelo zeleno trepćuće, to cenim po onom što se u srednjoj traci zaustaljao ispred semafora i pešačkog

 
edit:

Plavi bmw pametnjaković je video da je prazna desna traka pa požurio da proleti kroz raskrsnicu. 

Mislim da je u toj traci strelica pravo žute boje, t.j. samo za autobuse, a ostali moraju desno.

 

 

Edited by Frile
  • +1 1
Link to comment
Just now, J-♣ said:

Kako nema, pun grad, bar od Autokomande do Avale,

 

jeste bila najava ukidanja toga, ali ne mogu na svim semofirima u par dana da ispodese.

čini mi se da na NBGu tamo gde ih je bilo da ih više nema ...

pre neki dan bilo u SATu prilog za semafore i zašto je to trepćuće zeleno problematično 

Link to comment
46 minutes ago, Midgeta said:

:ph34r:

@Svemir Zeka dodji da vidis ovo 

 

Videla sam, jebene debilčine. Zato nikad ne stojim ni blizu putu, ni na ostrvu, a večeras su i deca dobila input. 

Ovako je pre x godina poginula koleginica u Beogradskoj (Veselinov). 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Videla sam, jebene debilčine. Zato nikad ne stojim ni blizu putu, ni na ostrvu, a večeras su i deca dobila input. 

Ovako je pre x godina poginula koleginica u Beogradskoj (Veselinov). 

 

Znam, ja prezirem taj prelaz, a onaj kod linde i megamaxija je jos gori jer tamo ostanes na ostrvu, a zalecu se ko da sutra ne postoji na oba semafora :isuse:

 

Moja nastavnica fizickog iz Pancica je poginula na onoj raskrsnici kod linde, horor

  • Tužno 2
Link to comment
Just now, Midgeta said:

 

Znam, ja prezirem taj prelaz, a onaj kod linde i megamaxija je jos gori jer tamo ostanes na ostrvu, a zalecu se ko da sutra ne postoji na oba semafora :isuse:

 

Moja nastavnica fizickog iz Pancica je poginula na onoj raskrsnici kod linde, horor

 

Da, taj je grozan prelaz, kad ideš od linde značajno bolji, ali u ovom smeru pakao. A ovde na snimku, uključi se zeleno, svi krenu da prelaze, ja stojim dva minuta, pa onda krenem, da ne bih čekala na ostrvu. 

 

Sva sreća pa nikoga nije bilo na trotoaru, hvala bogu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Da, taj je grozan prelaz, kad ideš od linde značajno bolji, ali u ovom smeru pakao. A ovde na snimku, uključi se zeleno, svi krenu da prelaze, ja stojim dva minuta, pa onda krenem, da ne bih čekala na ostrvu. 

 

Sva sreća pa nikoga nije bilo na trotoaru, hvala bogu.

 

Ja sam vracala 2x snimak da vidim jel ima nekog na trotoaru, obicno ima, ovo se bas potrefilo redak momenat da tu nema ljudi na svu srecu.

 

E da, ja isto tako prelazim, samo da ne ostanem na ostrvu nikako to mi je nocna mora.

 

Btw cela Padina ima ocajne semafore, onaj u Radnickoj kod stepenica je hororican isto kao i onaj kod Maxija posebno sto oni na raskrsnicama za Lazarevacki i za ulaz/izlaz za ovaj deo naselja gde je Maxi malo malo pa ne rade.

 

Vreme je da i mi naucimo da vozimo i spasimo se bede

Link to comment
4 minutes ago, Midgeta said:

 

Ja sam vracala 2x snimak da vidim jel ima nekog na trotoaru, obicno ima, ovo se bas potrefilo redak momenat da tu nema ljudi na svu srecu.

 

E da, ja isto tako prelazim, samo da ne ostanem na ostrvu nikako to mi je nocna mora.

 

Btw cela Padina ima ocajne semafore, onaj u Radnickoj kod stepenica je hororican isto kao i onaj kod Maxija posebno sto oni na raskrsnicama za Lazarevacki i za ulaz/izlaz za ovaj deo naselja gde je Maxi malo malo pa ne rade.

 

Vreme je da i mi naucimo da vozimo i spasimo se bede

Najbolji je kod OMV, deset minuta čekaš :D

pre neki dan neka žena izlomljena jer je prelazila na crvenom. 

A ovo što kažeš, da, tu uvek ima neko, baš neverovatno da je bilo prazno, srećom neviđenom.

A zamisli ranim jutrom s padine autom, to je tek noćna mora. Kad sam živela tamo kod crkve, išla sam čim počne proleće, peške do omv ili ada mola pa tamo hvatala prevoz, jer brže stignem tako. I sad planiram, onim danima kad idem u grad.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...