Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

1 minute ago, Svemir Zeka said:

Najbolji je kod OMV, deset minuta čekaš :D

pre neki dan neka žena izlomljena jer je prelazila na crvenom. 

A ovo što kažeš, da, tu uvek ima neko, baš neverovatno da je bilo prazno, srećom neviđenom.

A zamisli ranim jutrom s padine autom, to je tek noćna mora. Kad sam živela tamo kod crkve, išla sam čim počne proleće, peške do omv ili ada mola pa tamo hvatala prevoz, jer brže stignem tako. I sad planiram, onim danima kad idem u grad.

 

Da da, ali ajde taj bar docekas i ne traje 10 sekundi da moras kao Bolt da se lansiras da predjes:D

Pa ima i na prelazu i na stanici, ja ssm sokirana da ni na stanici nema nikog posebno sto tu staje zilijardu buseva (da ne kazem seljobusa).

Jao jeste, radnicka ujutru je deveti krug pakla, ja sam isto tako isla kad sam isla na fax ili sam se pela na brdo pa gore cekala 88/85.

Ali ajde i guzve meni najgore deluje parking jer bukvalno vise nema gde, kod mene su one kao parkove kvazi izmedjj zgrada pretvorili u parking fakticki, kao i delove trotoara i i dalje fali mesta, uopste ne znam gde ce da se denu tolika kola 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

 

Da da, ali ajde taj bar docekas i ne traje 10 sekundi da moras kao Bolt da se lansiras da predjes:D

Pa ima i na prelazu i na stanici, ja ssm sokirana da ni na stanici nema nikog posebno sto tu staje zilijardu buseva (da ne kazem seljobusa).

Jao jeste, radnicka ujutru je deveti krug pakla, ja sam isto tako isla kad sam isla na fax ili sam se pela na brdo pa gore cekala 88/85.

Ali ajde i guzve meni najgore deluje parking jer bukvalno vise nema gde, kod mene su one kao parkove kvazi izmedjj zgrada pretvorili u parking fakticki, kao i delove trotoara i i dalje fali mesta, uopste ne znam gde ce da se denu tolika kola 

Nema, kod moje zgrade ništa, ima kod citroena pođeđe se nađe. Al najbolji su mi ujutru kad krenu parkingom da pretiču, tu kreće sva agresija koju imam, psujem ih sve redom. 

 

Da, ovaj semafor od hiljadu milja možeš da prelaziš manje više normalno, ako te ne gazi 56 koji skreće :rolleyes:

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Nema, kod moje zgrade ništa, ima kod citroena pođeđe se nađe. Al najbolji su mi ujutru kad krenu parkingom da pretiču, tu kreće sva agresija koju imam, psujem ih sve redom. 

 

Da, ovaj semafor od hiljadu milja možeš da prelaziš manje više normalno, ako te ne gazi 56 koji skreće :rolleyes:

 

Kod citoroena su pola mesta zauzimaju neke krsine koje tu stoje godinama :isuse:

 

Eh pa sad, 56 koji skrece je ono prihvatljiv rizik, a i ko ce koga, a ne svoj svoga :covid19:

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Midgeta said:

 

Kod citoroena su pola mesta zauzimaju neke krsine koje tu stoje godinama :isuse:

 

 

Da, tu je neko groblje auta, valjda se ovi citroeni i mini rešavaju leševa tako što ih prebace tu :fantom:

A sad ima i neki automehaničar skvot tu preko puta na parkingu, i taj je dovukao neke kosture, padina horror story

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

Da, tu je neko groblje auta, valjda se ovi citroeni i mini rešavaju leševa tako što ih prebace tu :fantom:

A sad ima i neki automehaničar skvot tu preko puta na parkingu, i taj je dovukao neke kosture, padina horror story

 

Pa i oni iz bmw su isto par puta vrlo ocigledno tu istovarili neke olupine, tacno groblje auta

 

Jebote jel moguce :isuse:

Padina bukvalno probija sva dna, nemoguce naselje 

 

Kad smo horor storija, meni je uvek ultimativni kripi momenat bio onaj kljucar u onom kombiju kod marketa padina tj sada amana :ph34r:

Edited by Midgeta
Link to comment
4 hours ago, Svemir Zeka said:

. Al najbolji su mi ujutru kad krenu parkingom da pretiču, tu kreće sva agresija koju imam, psujem ih sve redom

To treba policija da ceka na uvaljivanju u radnicku i da im uruci cestitku. Bezobrazluk par ekselans.

  • +1 3
Link to comment

A vas dve nagrdiste padinu kao niko do sada. Prosetajte po naseljima po bgd, tesko da ce padina da udje medju, aj 5, losih naselja. Ima tu gomila zidanih u prelazu 2 milenijuma. Te zgrade se raspadaju, bukvalno.

Padina jos stoji. I dobijamo jednu lux zgradu, sa ispranim temeljima i mokrom ciglom, poceta pre 20god ali se prodaje kao novo, sa pogledom na adu (my ass)

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Lezilebovich said:

ima li uopšte još negde zeleno trepćuće ? 

 

To je samo BG ukinuo, nadam se da niko drugi neće jer trepćuće zeleno je odlična ideja - ali i najbolji pokazatelj koliko edukacija vozača, što pre dobijanja dozvole ali više sa dozvolom, ne funkcioniše. Mene frustrira kada to vidim/čujem. Hej, trepćuće zeleno problematično...

 

 

8 hours ago, Lezilebovich said:

čini mi se da na NBGu tamo gde ih je bilo da ih više nema ...

pre neki dan bilo u SATu prilog za semafore i zašto je to trepćuće zeleno problematično 

 

Odgledao prvih nešto ekundi i onda kada je počeo da trabunja o tome kako je problematično i kako će "naučiti" vozače šta da gledaju da ipak stanu na vreme ugasio, to mi u rangu kada Jura objašnjava kako na pešačkom preko četiri trake sa ostrvom (dve trake u jednom smeru) bez semafora treba pešak da se ponaša.

 

Ako ti nije mrsko, šta je to SAT rekao?

  • +1 3
Link to comment

ma i ne bi smeli da ga voze u 4 ujutro. i, jel' im to tatko dao ključeve?

nešto nisam baš hrišćanski raspoložen kada se ovakve stvari dese i sa težim posledicama.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...