Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

On 25. 4. 2023. at 13:13, djordje geprat said:

nešto nisam baš hrišćanski raspoložen kada se ovakve stvari dese i sa težim posledicama.

Isto, prekjuče ovde 4 bilmeza od 20 godina ubili 5godišnje dete. Ja to ne zovem saobraćajkom već ubistvom. Snimali čelendž kako 50 sati ne izlaze iz kola... još ih vršnjaci (i ne samo oni) brane da nisu išli brzo. Pa jebalo te zezanje kad si u gradskom saobraćaju sa iznajmljenim Suvom a žena u smartu vozi decu... i još se tatin sin žali na štetu koju je napravio na Lamborghiniju. Mogli su sedeti iz zezanja danima pa ćemo sad da ih ispratimo da odsede godinama. Nada umire poslednja ali advokati će i nju da eutanaziraju.

 

 

 

 

  • Tužno 5
Link to comment
7 hours ago, KnightLore said:

A šta ćeš, stis'o ga grč u desnoj nozi... :ph34r:

 

 

 

Vozač Mercedesa se utrkivao s nekoliko drugih vozila, prije nego što se zaletio u pješake na parkingu, javlja HTV. Dodaju kako neslužbene informacije govore da se radilo o Tik-Tok izazovu. 

 

:covid19:

Link to comment

Na pitanje odakle njegovom 23-godišnjem sinu skup i jak Mercedes, budući da se radi o studentu, Ehrlich-Zdvořák govori da je dio platio on, a dio sin. "On kupuje i prodaje aute pa si uštedi. Studira, ali ovo radi ovako sa strane", ispričao nam je otac vozača.

 

@Zli Gli proziva neke tajkune po forumu, a gledaj ti koliko se na tim kolima može zaraditi :)

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, smooth.Op said:

Na pitanje odakle njegovom 23-godišnjem sinu skup i jak Mercedes, budući da se radi o studentu, Ehrlich-Zdvořák govori da je dio platio on, a dio sin. "On kupuje i prodaje aute pa si uštedi. Studira, ali ovo radi ovako sa strane", ispričao nam je otac vozača.

 

@Zli Gli proziva neke tajkune po forumu, a gledaj ti koliko se na tim kolima može zaraditi :)

 

 

"Sigurno mi nije vikend lijepo počeo. Nadam se da ovakav šok koji je izazvao neće previše utjecati na presudu jer mi je jako potreban i pomaže mi u svakodnevnim aktivnostima",

:wacko:

Link to comment

Ne znam da li je do mene ali ljudi u saobraćaju su poprilično prsli, od vozača do pešaka.

I ne mislim da ove mlade smradove što ubijaju po drumovima... Mada ima logike, to su njihovi roditelji. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo stvarno Ljupko Petrović? Ne verujem da je neka bahatost, verovatno je pobrkao lončiće. Mada, činjenica da je istrajno terao pogrešnom stranom i to u brzoj traci ukazuje na baš ozbiljan feler medju lončićima.

 

Treba znati kada okačiti ključeve o klin.

 

 

Link to comment

Autoput, dva zastoja, prvo sudar pa radovi, ogromne kolone, oko 50ak auta ukupno koji divljaju zaustavnom kolonom, 95% BG table, bukvalno najveca bahata govna koja voze drumovima.

Link to comment
  • 1 month later...

Prekjuče, penjući se na Mrakovicu, pribranošću ostado' čitavog krila.

 

Put od Kozarca je od serpentina do samog vrha a širine da se dva kamiončića teško mogu mimoići. 

 

I u jednoj lijevoj krivini (za 10-15 kmph), izlijećući iz svoje desne krivine, silazi mi kombi sa svojih 35-40, otprilike na 2/3 moje trake.

 

Umanevris'o sam tek da me puca po boku/pred točak a ne direktno i stvarno sam pomislio u momentu da će me udariti u blatobran.

Naravno sve sam stao - uradio sve što je u mojoj moći: ispravio malo u desno/pravo da uzmem još koju desetinku prije nego on stigne do mog branika i fara (odnosno u trenutnoj poziciji do krila), faktički usmjerio haubu na kontra - desno od mene je strmopizd dole, lijevo od puta je obala gore). Baš sam pogled'o to mjesto na svom autu gdje očekujem udar.

 

Srećom vidim po konturi kombija da je leg'o po kočnici a isto mu vidim po točkovima naglo motanje desno. 

Uspio je proći, da sam prije polaska iznervirano duže svirno. 

U retrovizoru vidim, staje iza mene dok se zaustavio na nekih 10 metara, i pali sve 4. 
Krenem dalje jer nemam šta da mu kažem.

 

Vozite jedino onako da možete u svakom momentu, svakoj situaciji, da stanete i da se (ako je neizbježno) udes dešava dok ste u stanju mirovanja.

 

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...