Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Minnesota u play offu :oAll Day je bog fudbala :Hail: Manning moze dobiti MVP nagradu samo ako su teacher i Archie Manning u komisiji...
Nije oborio rekord...Nema više kavaljera ka Brett Favre koji je poklonio sack radi rekorda....Ali stavrno je AP odličan...
Link to comment

Inače su ovi prenosi kad treba da se obori neki rekord teško smaranje - cijelu noć su prikazivali Megatrona i AP-a i brojali jarde, ko jebe utakmicu i to ko ide u plejof.

Link to comment
dobar svinjokolj danas: mike tannenbaum, chan gailey, andy reid, lovie smith, romeo crennel, pat schurmur + heckert...
Mene cudi da Turner jos nije popio otkaz. Jos vise me cudi da Pioli i Rex Ryan nisu i nece dobiti nogu. Ne bi me cudilo ni da Garret izgubi posao. I ako je Lovie Smith dobio otkaz, onda bi trebalo da mu se pridruzi i GM (Emery). Da se ja pitam i Ron Rivera bi trebalo da dobije pedalu, ali izgleda da ga je ona ludacka pobeda u New Orleansu juce spasila, bar do iduce godine.
Link to comment

pa norv reče da ne očekuje da će ostati hc. za ostale (rex & pioli) izgleda da je procena da nije krivica sa njihove strane. za riveru ne znam, nisam pratio, a što se mene tiče i garret bi morao da ide.btw, one year too late:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...