Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala, ako nista bar ce biti dobar mec sledece nedelje a i garant ce ga prenositi. bas me zanima kako ce ovaj put da se upucaju u nogu iako je nekim cudom i dalje sve u njihovim rukama a ako se Flako skroz sjebe onda mogu cak i do bye. mada kako igraju od kako su dobili Baltimor vise mi se cini da ce doci do bye-bye-a.

Link to comment

nisam gledao SF i NE, ali koliko vidim, fumbleovalo se samo tako! sreca te se picke nisu provukle... znaci oni ce Denveru na noge kako stvari stoje. jel NE i dalje glavni favorit za SB? :Pbtw, ovo sto Seattle radi nije za zajebanciju, mogu oni mnogo sranja napraviti u playoffu nastavi li odbrana ovako...

Link to comment

Houston ima raspad od secondaryja... Brady ih overio, Rodgers ih je overio. nekako ne vidim da ce zaustaviti Bradyja ili Manninga u playoffu. zato je meni Denver no1 favorit u AFCSF jeste favorit u NFC, mada ko zna, mozda Atlanta odluci da igra nesto u playoffu. odbrana je solidna, plus sigurno imaju najbolje hvatace u ligi(White, Julio, Gonzo)... jedini problem im je interior line, zato trcanje ne radi i zato ne uspevaju cesto da naprave dzep za Ryana. ali kada se sve sabere i oduzme, ja se kladim na Sirase. imaju raspad od linije, ali imaju dobar pass rush i imaju najboljeg igraca u ligi, po meni, ostaju glavni favoriti za SB

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...