Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravski, mislim da je trenutno Mile High najnepoželjnije mjesto za gostovanje u PO. Ova moja konstatacija prethodna pada u vodu ako se ne dobije sve do kraja.

Link to comment

Jbt kako si to rekao ispade da se sastaju do kraja regularnog dela i pojurih na schedule da overim kad. U svakom slucaju sve vuce ka tome, ali avaj...Inace u nedelju 4 pakao tekme u 7h, ne znam sta gledati...

Link to comment
Jbt kako si to rekao ispade da se sastaju do kraja regularnog dela i pojurih na schedule da overim kad. U svakom slucaju sve vuce ka tome, ali avaj...Inace u nedelju 4 pakao tekme u 7h, ne znam sta gledati...
u 10 su potpuna govna zato... u 7 preporucujem Chicago-Green Bay iako bi sirasi trebali da ih operu ipak je to najstariji derbi... ja cu gledati Tampa-New Orleans doduse, cripple fight ftw!
Link to comment

Maršal isprozivao GB odbranu da ne smeju na megdan sa njim i da se kriju iza Capersovih šema ...Tramone na tebe je mislio nemoj da se praviš lud ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment
Jbt kako si to rekao ispade da se sastaju do kraja regularnog dela i pojurih na schedule da overim kad. U svakom slucaju sve vuce ka tome, ali avaj...Inace u nedelju 4 pakao tekme u 7h, ne znam sta gledati...
pa gledaj redzone, kao sav normalan svet. jeste da ti adrenalin poraste na 1000 i ne pušta 4 sata, ali vredi.naravno, fokus na 2 najgore ol u fudbalu (gb i chi) koje će njihove kvoterbekove učiniti bogaljima ako ne u nedelju, onda do kraja sezone.
Link to comment

bice i kod vas interesantno, Atlanta ima sasvim dobar pash rush pritiskace Elija sigurno... ali ni oni nemaju dominantnu OL, pogotovo kroz sredinu, znaci ima Joseph da se izivljava :D

Link to comment

mislim da bih ga cak i ja stavio ispred bradya trenutno (mada, ako ovaj naguzi i SF bez gronka, ko zna...), em nije u sistemu™ kao tommy boy, em stvarno ima neuporedivo losije WR-ove.

Link to comment

Glede nedoumice sta gledati od 19ha.Uprkos nekoliko jakih parova i uprkos sto je TR na ledu kod svojih ( a, Ardzi bez uniforme), hocu i gledacu Klivlend Skinsi ( i Rodjo je lep).Glasalo se za Probola?Moguce do ponoci, valjda.Gradjansku duznost sinoc ispunio.Naravno, ne secam se 99% igraca za koje sam zaokruzio.Znam da mi jesu suteri Janikovski i Ejkers, a ovamo mi je specijalac Konstanco iz CHI.Za FS onamo Rid, a znam i oba SS.Majk Adams i Stivi Braun.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...