Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

s tim što je cousins već ulazio tokom sezone i igrao celu utakmicu i dobio. protiv brownsa, doduše, ako se ne varam.pitanje je da li je cousins > 60-70% rg3.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Shvatam ja tebe Freak da ti shvatas pacova, ali prosto povreda je bila ocigledno za izlazak sa terena.I da su prošli ovu tekmu sa njim šepajućim ne bi ga "opravili" za sledeću tekmu i tu je kraj.Prosto teško je prenebregnuti situaciju da malte ne njegova najveća adut-karta ta mobilnost koja je otišla dođavola.Nije njima backup QB kao MIN totalna propast.Bojim se da će ova povreda da ga košta puno...Naravno sve je na HC, njegova jeste poslednja nema zbora.Videlo se to i na mnogo bezazlenijoj situaciji u GB gde se njanjalo oko korišćenja Cobb-a u ST.MM je napušio novinare da se NFL ne može igrati ako stalno nešto strahuješ...

Link to comment
s tim što je cousins već ulazio tokom sezone i igrao celu utakmicu i dobio. protiv brownsa, doduše, ako se ne varam.pitanje je da li je cousins > 60-70% rg3.
mani se ti procenata, ne vidim da se hvalis sa novim trenerom :Pmislim da ce vam Marrone biti solidan add on. nije vrh vrhova, ali gori do Gaileya ne moze biti. doduse, to ne govori mnogo :lol:
Link to comment

Posle bitke svi su generali. Chad Pennington je bacio 50y pass Santani Mossu u San Dijegu 2004. sa ozbiljno sjebanim desnim ramenom. S povredom koja mu je unazadila karijeru. S povredom zbog koje bi ionako propustio AFC championship game, da nije bilo onog retarda od kickera, jebo mu pas mater.

Link to comment
ne znam za ovaj sajt, ali obicno se mora aploudovati pa ces onda opet moci da skidas...
Nekako je i logicno da je tako, samo mi nije jasno to glumljenje ludila, jer torenti meceva tekuce sezone svakako pre se jave na rutracker - u negoli kod njih.Uglavnom forum je dobar, pregledan, tako da sam se tamo zasebno uvalio i bez problema se nalaze raniji mecevi svih mogucih ranijih sezona, a za meceve sezone koja je u toku ionako, kao sto rekoh, ima drugih ( i boljih) mesta.
drugari, jel gleda neko večeras ajriše i 'bamu?btw, malo smeha :)
Danas skinuo, ali ne mogu gledati dok prethodno ne odgledam vec skinutog Dzonija Futbola ( dok mi je namera skinuti i pogledati i LSU/Klemson - hocu ja to sve i odgledati, jedino sto ne znam kada), a pride je nastupajuca nedjela udarna po pitanju profi sezone.Hocu ja to sve odgledati,Sta da kazujem, posla preko glave. :DBez namere da se upustam i u sta, hocu samo reci da Kazins znaje.
Link to comment
mani se ti procenata, ne vidim da se hvalis sa novim trenerom :Pmislim da ce vam Marrone biti solidan add on. nije vrh vrhova, ali gori do Gaileya ne moze biti. doduse, to ne govori mnogo :lol:
bila je i veća promena jer se matori ralph više ne pita za odluke, sve je delegirao brandonu što je za sada dosta da umiri navijačku bazu. :)u suštini sam zadovoljan izborom, nekonvencionalno za billse da ne uzmu nekog otpuštenog retreada, još ako marrone dovede npr carmichael-a iz NO i pettine-a iz NYJ kao što se šuška, biće to OK coaching team.da mccaron izlazi na draft, uzeo bih ga na #8, njega ili aarona murraya iz UGA, ali cvrc, ostaju geno (no!), barkley (hell no!), bray (so-so), boyd (maybe), manuel (nisam gledao), wilson (isto nisam gledao), nassib (maybe, možda ga marrone povuče sa sobom), i to u 2-3rd.btw, chip kelly već dve godine drka nfl timove, prošle godine je vozao vas a ove brownse i pomalo philu, nadam se da će ncaa da plusne šamar ducksima tokom offseasona. bila bi to mala kosmička pravda.
Danas skinuo, ali ne mogu gledati dok prethodno ne odgledam vec skinutog Dzonija Futbola ( dok mi je namera skinuti i pogledati i LSU/Klemson - hocu ja to sve i odgledati, jedino sto ne znam kada), a pride je nastupajuca nedjela udarna po pitanju profi sezone.Hocu ja to sve odgledati,Sta da kazujem, posla preko glave. :DBez namere da se upustam i u sta, hocu samo reci da Kazins znaje.
nemoj, demolition team vs wood shack. :(qb ajriša je težak krš, čudo je da su dogurali do bcs title game. bama je uigrana zadnje četiri godine, a mccaron igra ko matori, plus ima i dobru žeMsku :naughty: . t'eo je izgledao potpuno izgubljen na terenu jedno 80% vremena, OL bame ih je gazila po želji. t'eo je verovatno ispao iz 1. runde drafta zbog onoga sinoć.dok nd nije postigao 1. td bama je u 2 bcs title game-a vezala msm 56 čistih/neodgovorenih poena.iskreno, navijao sam za ajriše, čisto da finiširaju dream sezonu, ali nema leba protiv crimson tidea.edit: mislim da je ova dinastija bame jača od usc-a od pre 7-8 godina, od nebraske iz sredine '90-ih i hurricanes-a s kraja '80-ih.btw2:Capture3.jpg Edited by buffalo bill
Link to comment
bila je i veća promena jer se matori ralph više ne pita za odluke, sve je delegirao brandonu što je za sada dosta da umiri navijačku bazu. :)u suštini sam zadovoljan izborom, nekonvencionalno za billse da ne uzmu nekog otpuštenog retreada, još ako marrone dovede npr carmichael-a iz NO i pettine-a iz NYJ kao što se šuška, biće to OK coaching team.da mccaron izlazi na draft, uzeo bih ga na #8, njega ili aarona murraya iz UGA, ali cvrc, ostaju geno (no!), barkley (hell no!), bray (so-so), manuel (nisam gledao), wilson (isto nisam gledao), nassib (so-so, možda ga marrone povuče sa sobom).btw, chip kelly već dve godine drka nfl timove, prošle godine je vozao vas a ove brownse i pomalo philu, nadam se da će ncaa da plusne šamar ducksima tokom offseasona. bila bi to mala kosmička pravda.
Chip je kanda serator. on bi u New England ili Sirase kanda :dry:sto se drafta tice nece Geno stici do vas, Barkley je definitivno hell no, a Nassib bi vam mogao leci u trecoj lepo. ja se samo nadam da ce Milliner da dodje do nas. posle onog sinuc, hell ye! samo da dodje do nas, pogotovo sto sem njega nema normalnog cornera za prvu rundu. ili uradimo trade down pa uzmemo Flukea/Jonesa, ko vec bude bio slobodan ako neko pokupi Millinera
btw2:Capture3.jpg
najjaci tweet ikada :lol:
Link to comment

kod "nas" je debata da li uzeti nekog u 1rd, pošto nam treba mlb ko leba (u stvari ceo lb core :(), a pokupiti nassiba ili boyda u 2/3rd. zavisiće puno od novog dc-a i toga da li se ostaje u 4-3 ili se vraća na 3-4 u kojoj smo bili do prošle sezone. ako se krene u 3-4 onda se molimo bogu da mingo ili jones budu dostupni na #8, s tim što jones vuče neku degenerativnu povredu kičme pa je upitan. ako se ostane u 4-3 onda možda ode t'eo u 1rd a neki qb u 2.all in all, volim ovaj period - malo playoffa malo špekulacija za draft i sledeću sezonu.

Link to comment

moli ti boga da neko skine Te'oa pre nego dodje do vas, ali male su sanse... covek ima lateralne kretnje kao da su mu noge u lancima, a posle onog juce ne znam ni da li je bas tolko dobar tackler kao sto se mislilo. most overrated player na ovogodisnjem draftu, definitivno. ako budete isli na 3-4, mogli bi da idete na trade down i uzmete Minga negde oko 12-13, nece on otici u top10i ja volim ovaj period. najvise zbog nade... a nekada sam ga voleo zbog playoffa :(

Link to comment

Šefter

Uh-oh: @mortreport reports Robert Griffin III will undergo total reconstruction surgery of his right knee early Wednesday morning.
Griffin's recovery is projected at 6-to-8 months w/ rehabilitation that will focus on his quad strength to protect and help stabilize knee.
Link to comment

@ bb i freak Zasto mislite da je Barkley 'hell no'? Zbog povrede ili zbog ostalih USC QB-a, u zadnje vreme - koji su se usrali u NFL? Pa i Geno bi mogao dobro da prodje, ako sudimo po Newtonu, RG-u i Wilsonu.

Link to comment

cele sezone je igrao loše, kada je napucao yds umeo je da šibne skupe int-ove, mislim da mu je opao completion % a porastao broj int-ova u ovoj sezoni i to protiv mahom krš protivnika, iako je imao dobar wr i rb core (reed, woods, lee).plus glup playcalling u ključnim trenucima (protiv stanforda ga je i kiffin prozvao zbog toga), plus vrlo upitna snaga u rukama, plus povreda ramena.preseason hype je brzo prošao, i sa usc i sa barkleyem.edit: da, ni ucs qb jinx ne pomaže :)

Edited by buffalo bill
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...