Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trenutno Baltimor-Denver liči na cripple fight, Baltimor ili 3&out ili Flako fambluje, s druge strane i Pejton se muči, razilazi se sa hvatačima, ovi ispuštaju pasove, a i odbrana Baltimora ga muči propisno, stisli su se.

Link to comment

Jedan od onih dana kad Džajantse ne ide ništa, pa ni ovi četvrti daunovi. Naravno, to ne znači da se Klivlend neće pokenjati na Vašington bez RG-a i ostaviti klačere u igri za PO, a onda... Žalim navijače GB-a, Atlante i ostalih ekipa.

Link to comment
Glasalo se za Probola?Moguce do ponoci, valjda.Gradjansku duznost sinoc ispunio.Naravno, ne secam se 99% igraca za koje sam zaokruzio.Znam da mi jesu suteri Janikovski i Ejkers
Btw, Akers ako nastavi ovako popija otkaz uskoro, pola coveka od prosle sezone, direktno prokockao 2 pobede. Edited by ducca
Link to comment

hahahaha, evo ga Velja opet po sudijama kako ih ne vole :lol: onom nesretnom rookieju iz Chicaga su sudili jedno 16 OPI, dok Shields vuce, lupa, udara... samo sto mu se nije posro jos na kacigu.

Mooooliiiim????Jesi gledao celu tekmu???BTW ovo je bio DPI
ja sam video recimo unnecessary roughness sudjen Peppersu...
Link to comment
hahahaha, evo ga Velja opet po sudijama kako ih ne vole :lol: onom nesretnom rookieju iz Chicaga su sudili jedno 16 OPI, dok Shields vuce, lupa, udara... samo sto mu se nije posro jos na kacigu.ja sam video recimo unnecessary roughness sudjen Peppersu...
Bio je late hit on QB...
Link to comment

Nimalo se pokajao izborom.Odlicna je raja u Klivlendu.Dosta dugo se drzali kao da ginu za plejof.Viden nebitan.Dva TD za TR i obara rekorde kluba, ali malo jardi vuce po nosenju ( zbog cega i size na njega).Greg Litl odlican.S druge strane, OLB Kerigan i Rob Dzonson.Rodjo ima zice.Sto da trune u D.C. - ju?Neka ga pokupi neko.Kanzas, Bafalo...Moze komotno Ardzi odmoriti i u Fili i da se sprema za Dalas.Fino se otvorilo Skinsima.Svoja sudba u svojim rukama.

Link to comment
Btw, Akers ako nastavi ovako popija otkaz uskoro, pola coveka od prosle sezone, direktno prokockao 2 pobede.
Nije li covek, na otvranju, izjednacio rekord od 63y?Ako ni zbog cega drugog.Sta bi ti? Da imas Krozbija? :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...