Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

a i Ilija je bio standardno loš u drugom poluvremenu.
mojne Titjer da te cuje da tako pricas o Ilajdzi, bices banovan! titjer je rekao jos na pocetku sezone da je covek MVP, i mojne ti tu sada los, nedobar i slicno!
Link to comment

Ma daj freak. Čovekov performance u zadnjih mesec i po dana je donji dom NFL kvorterbekova. Počevši još od meča sa Dalasom pa sve do sinoć. Mada ne sumnjam da će se to naglavačke obrnuti ukoliko se Džajanti dokopaju PO :)

Link to comment

pa ja to znam odavno!covekovi turnoveri od 2005 naovamo su: 19, 21, 27(ej, 27 turnovera u sezoni!!!), 12, 22, 30(znaci moze i gore od 27 :isuse:), 20... samo sto se ovaj fanboy dernja sve vreme po forumu MVP, MVP, MVP a usput ima moc da te banuje, pa ti vidi :Dsvaka njemu cast na 2SB, pogotovo proslogodisnjem(u prvom je imao vise srece nego pameti sa onim odbicima za TD...), ali covek je klasican rollercoaster. ponekad imam utisak da on zazmuri i baci, pa sta bude.naravno, teacher ce sada da postavi sliku sa Ilajdzom i MVP trofejom ali to ne menja cinjenicu da je covek verovatno najgori QB sa 5+ ulazaka u playoff

Link to comment

eheeej nemoj tako, i ja sam njegov fan, samo pokušavam biti objektivan :D.Sad je loš ali videćeš kad dva brata zaigraju SB u rodnom gradu prve nedelje februara. :Dedit: ne mora slika sa MVP trofejom. Dovoljno je i statistika od 500+ bačenih jardi sa jedne ovosezonske utakmice :lolol:

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

^^ ako i ove godine nyg dodju do sb, a kamoli ga uzmu, iliji i caughlinu treba dici spomenik uz obavezno poklonjenje svih ostalih qbova i trenera pred pocetak sezone, a njihovu sliku staviti u websterov recnik pod odrednicom "clutch".Pritom ne mislim na kvacilo ;)Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
^^ ako i ove godine nyg dodju do sb, a kamoli ga uzmu, iliji i caughlinu treba dici spomenik uz obavezno poklonjenje svih ostalih qbova i trenera pred pocetak sezone, a njihovu sliku staviti u websterov recnik pod odrednicom "clutch".Pritom ne mislim na kvacilo ;)Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Ja se slažem da u ovom momentu to izgleda podjednako verovatno kao da FK Partizan iduće godine igra finale Lige Šampiona u fudbalu, ali zar nije isto tako bilo i prošle godine u ova doba :), pa smo videli šta se desilo.
Link to comment

za poluvreme smo imali 7 poseda i 7 puntova. Freeman 5/16 za 61yds. i to sve protiv mrtvih Eaglesa :isuse: 0-10 na poluvremenu izgleda pristojno kada se pogleda kako smo igrali...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...