Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

jao sto sam videla dobre bajkerske lice na ove al mnogo su lepse sve ukupno i plus djon ima pravilne ivice i nije plastican a opet su aerodinamicnekostaju samo 15k (samo za kvalitet koji deluje da je) ali su krute/tvrde naravno...:/jel zna neko gde bih u bg mogla da nadjem slicne, a ipak za svaki dan?2008_TCX_Infinity_GTX_Boots.jpg2009-Alpinestars-Scout-WP-Boots-Black.jpg2009_TCX_Airtech_GTXr-Motorcycle_Boots.jpg

Link to comment

kakve si cizme uzela, daj slikunacelno pozdravljam izbor na osnovu bajkerskihedit, a, ne gledam uopste kad je pisan koji post. nisi kupila, nego ces tek, ipak. daj sliku kad kupis :D

Edited by morgana
Link to comment
Cmrlju se kao ne svidjaju a koliko par strana unazad je kacila neke silne ruznosti od cipela
Sermane, jel ovo znaci da se tebi ne svidjaju moje nove cipele? :cry:
Link to comment
jubav :wub:
slatkorecivost will get you nowhere. kad sam predlagala disciplinske mere mnogo si se koprcao, sad je kasno.
Cmrlju se kao ne svidjaju a koliko par strana unazad je kacila neke silne ruznosti od cipela
ovo su ciste klevete, ja kacim samo prelepe cipele, to svi znaju. Edited by cmrlj
Link to comment
slatkorecivost will get you nowhere. kad sam predlagala disciplinske mere mnogo si se koprcao, sad je kasno.
kupiću ti indeks i voditi u vremeplov! samo nemoj da kažeš km!
Link to comment
mislim da nas lozis. nemoguce je da se to nekome svidja, ko nije pustinjski jak u teranju
hm, ja sam nesto najblize pustinjskom jaku, a i dalje mi se ne svidjaju :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...