Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ali, ali, ali...gumene cizme su za ribolov. :cry:bez zajebavanja, ne mogu da verujem sta uvaljuju ljudima. ceniim da su uzasno neudobne.
Gumene cizme su zakon. Posto crne vec imam, razmisljam o kupovini tamno zelenih :wub:green-adjustable-hunter-boots.jpgA sto se tice toga "gumene cizme su za pecanje", Kili objasnila.
Link to comment

I ja posedujem gumenjarke, i uopće nisu toliko neudobne koliko vi muški to zamišljate. Patim samo što će ove zime biti nenosive, kao i ostalom sva moja standardna obuća. Noge otiču.... :(

Link to comment

ti gumenjaci su super stvar a i ima ih za 3000din pa ne moraš kojote uzimati te za 25k. ok, idu mi na nerve žene koje ih nose po suvom vremenu. ok, meni ionako svi idu na nerve...edit: vans je pure love :wub:VKX0LKT-A.JPGVKX0LKT-B.JPG£62.49a bogumi i lacoste almeida:ALMEIDA.JPGALMEIDA-B.JPG£46.06

Edited by maheem
Link to comment
Gumene cizme su zakon. Posto crne vec imam, razmisljam o kupovini tamno zelenih :wub:green-adjustable-hunter-boots.jpgA sto se tice toga "gumene cizme su za pecanje", Kili objasnila.
imam iste takve ali tigrove. tacno je da nisu samo za pecanje, ja ih kupio prosle godine kada sam isao da slikam neke poplave oko lima.
Link to comment

Nije bilo lako odabrati boju (crveno bijele, crno bijele, plavo crne itd - sledeci put, a mozda i uskoro). Da sam nasao klasicne crveno-bijele sa crnim logoom, kupio bih njih. Ali izgleda da ih jos nisu vratili. Imam jos raspadnute etnies u toj kombinaciji boja, sa pocetka 90-ih, ali su gotovo nenosljive. Etnies su ih reizdali, ali prilagodili potrebama mladih skater-a, napumpali jezik itd. pa ne lice vise na sebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...