Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

meni se nikad u zivotu nije desilo da mi pozli od nosenja cipela, kako mi se desilo s kamperom. bukvalno, sa svakim korakom moje opste psihofizicko stanje se pogorsavalo. ja se pitala sta mi se desava, i onda nekako shvatila da imam nove cipele i da me izuvaju iz kukova i da sam lose. cim sam izula cipele, tegobe su nestale. (mnogo je losa arhitektura tih cipela. nije mi jasno kad su ih dizajnirali da ih narod voli, sto nisu platili inzenjere obuce da naprave to kako valja. ne kupujem ih vise, al ko sto rekoh, ne mogu ni da ih unistim, pa ih nosim i dalje, ali sa uloscima) druge kamper mi dizu nokat s levog palca. a nisu nikakvi ekstravagantni modeli, na stikle, ili spicoke. jok, ravne patkaste meridzejns. za reklamacije: ove majske cipele ti ulaze u redovnu najobicniju reklamaciju od sest meseci. to nema veze s kamperom. jednostavno, cipele ne odgovaraju deklaraciji, vrati ih. ako neces cipele, uzmi pare i cao. racun moras da imas.a opet, kamper ima svoju dvogodisnju garanciju, za koju je verovatno potreban racun?! to ne znam. kao sto ne znam da li u srbiji, ako si u srbiji kupio, vazi politika dvogodisnje garancije. u belom svetu vazi. da nemam racune, kako mi se cini da ih nemas (cuvaj racune:), ja bih pisala kamperu i objasnila situaciju. verujem da su dovoljno profesionalni da ce ti nadoknaditi troskove i dusevni bol. sta je njima dva para cipela :)
Link to comment
Kako funkcionise ta zamena? Uvek me mrzi da reklamiram robu, stvarno mislis da ce popraviti cipele ili mi dati novi par u zamenu? Sta je dovoljan feler za tako nesto? Ne verujem da cuvam racun, eventualno imam izvod sa kartice. Kapiram da bi mi Cmrlja sad izvukla zamenu za jedne MOMA cipele i jos bi nas molili da izadjemo iz radnje :fantom:
naravo da bih, zamenila kamper godinu dana stare :P vrlo je to jednostavno. ubuduce cuvaj racune, sad za ove sto imas ako si u inostranstvu probaj sa izvodom sa kartice, oce to da radi, ja sam jednom prisustvovala takvom vracanju, cak nije taj tip ni doneo izvod, no su ga prodavci nasli u kompu. u nas teze, nasi prodavci ko da im nokte cupas kad treba da vracaju pare. ja kupila cipele u londonu, nosila ih godinu dana, bile, dakle, srkoz odrpane, ali su se i pocepale, sto nikako ne bi smele. kad sam opet isla u london ponela ih, pokazala rupu, dala racun, dobila sve pare nazad. apsolutno nikakav problem. nasmesili mi se i sve. i onda sam naravno kupila jos dva para njihovih cipela. tako to ide.
Link to comment

mislim da zelim ove cipele. ne znam sta bih i kuda bih s njima, i verovatno bih na nos pala sve i da ih obujem, al mi se svejedno svidjaju. seststo funti :isuse:productimage-picture-mary-jane-heel-less-liquid-red-glitter-shoes-890_jpg_499x1000_q85.pngproductimage-picture-mary-jane-heel-less-liquid-red-glitter-shoes-888_jpg_499x1000_q85.pngjos mi se vise svidjaju kad se ovako nose :D

Daphne-Guinness-at-party.jpg

Edited by cmrlj
Link to comment

u svaoj radnji gde se prodaje zenska obuca mogu da se kupe one gumene cizme za pecanje. jel moguce da zene to kupuju? pobogu, pre dva dana sam u uscu video gumene cizme koje kostaju 25.000 dinara. TO SU CIZME ZA PECANJE!kladim se da je cmrlj odmah pazarila 1 par

Link to comment

Ja sam pre par godina u avangardiji video cipele od 18000 koje su izgledale kao su ukradene starcu koji ih nije izuo od prvog svetskog rata.A te za pecanje ima svaka druga riba na egzitu.

Link to comment
u svaoj radnji gde se prodaje zenska obuca mogu da se kupe one gumene cizme za pecanje. jel moguce da zene to kupuju? pobogu, pre dva dana sam u uscu video gumene cizme koje kostaju 25.000 dinara. TO SU CIZME ZA PECANJE!kladim se da je cmrlj odmah pazarila 1 par
sve si pogresno razumeo. ja volim da malo platim a da izgledaju skupo, a ne da puno platim a izgledaju jeftino. izgubio si opkladu, nemam nijedan par.
Link to comment

koji vam je sa gumenim cizmama?ja bas planiram da kupim jedan par. i to u tigru.samo se premisljam oko boje.za kisu dusu dalo, za skakanje po barama takodje.

Link to comment

ali, ali, ali...gumene cizme su za ribolov. :cry:bez zajebavanja, ne mogu da verujem sta uvaljuju ljudima. ceniim da su uzasno neudobne.

Link to comment

dobro, kad vec uvaljuju ribolovacke cizme za 100+ evrica neka makar idu do krajaprodajem-cizme-ribolov-slika-5929799.jpgnema teorije da se nakvasi carapa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...