Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

nemam favorita medju sportskih, nisam ih sve jos videla, tu se sigurno neko blago krije. meni su bokserske super.adidas_boxchamp_speed.jpga isto su mi i cipele za golf dobre. bila ja u hongkongu pre par godina i videla naaaajlepse golferske cipele ever. trazim broj 40, pogleda me prodavac i pocne da se smeje, toliko se smejao da mi nije ni rekao da ih nema. dok je brisao suze pozove sve koji rade u radnji i svi pokazuju na moja ooogromna stopala i smeju se. i kad sam nastavila dalje kroz kinu, gdegod sam trazila cipele samo bi se zacenili od smeha, a i ja sa njima. posle sam ulazila i trazila cipele samo da se svi razgalimo.

Edited by cmrlj
Link to comment
ovo pravo na potkivanje. to nisu cipele no kopita.
Мени више личи на покретне кадице... можеш било где да переш ноге, само додаш воде.
Link to comment
trazim broj 40, pogleda me prodavac i pocne da se smeje, toliko se smejao da mi nije ni rekao da ih nema. dok je brisao suze pozove sve koji rade u radnji i svi pokazuju na moja ooogromna stopala i smeju se. i kad sam nastavila dalje kroz kinu, gdegod sam trazila cipele samo bi se zacenili od smeha, a i ja sa njima. posle sam ulazila i trazila cipele samo da se svi razgalimo.
zaista neozbiljno :D inace cipele made in china koje se prodaju u evropi (sve one dzabalesku baletanke veselih desena a za jednokratnu upotrebu sto se prodaju u bershki i top shopu recimo) su nekompatibilne s brojevima, ako nosis 40 uzimaj 41
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jezivo <_< Paz 'vamo! Ima li negde klasicnih muskih cipela za 8-9k (NA SNIZENJU), a da ima modela/brojeva? Ako mogu da se okoristim o neki popust bilo bi lepo, dok jos traju.

Link to comment

Pa vidiš da je pur pena, samo secneš prorez. Do jaja su te sa prstima, ja se odavno nameračio na Vibram al me od kupovine odvraćaju tekstovi po netu koji vele da smradom izazivaju slepilo i opadanje kose.

Link to comment
je l i mi dame kad ih nosimo ili samo kod vas muzjaka?
Jok, damske Vibramke cede u šarene bočice i plasiraju na tržište kroz lanac Sephorinih prodajnih objekata.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...