Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

9 hours ago, roksi said:

 

uu i ja pocela da merkam ove!

 

nesto mi se trenutno svidja ova boja (odnosno kombo boja):

 

A_NB1.jpg

 

A_NB2.jpg

Taman boje za koale.

Spoiler

1644664172_378801_1644664276_noticia_nor

 

  • Haha 1
Link to comment
On 24.4.2022. at 2:50, roksi said:

 

uu i ja pocela da merkam ove!

 

nesto mi se trenutno svidja ova boja (odnosno kombo boja):

 

A_NB1.jpg

 

A_NB2.jpg

 

Ne znam koliko je pametno, mi New Balance manekeni ćemo biti kanselovani zbog tog "Z" :D

Link to comment
On 30.4.2022. at 4:05, Fakundo Sava said:

Zar nije new balance već bio kanselovan zbog tamo nečeg? 

 

Da, cenim da je zbog ovog

 

Quote

 In a post written over the weekend, neo-Nazi blogger Andrew Anglin declared New Balance the “Official Shoes of White People

i ovog 

“The Obama administration turned a deaf ear to us and frankly, with President-elect Trump, we feel things are going to move in the right direction,” Matthew LeBretton, New Balance’s vice president of public affairs, told the Wall Street Journal.

 

Inace juce pazario bas New Balance

 

410-trail-v7-mens.jpg

  • +1 5
Link to comment

Pazario prošle godine NB 574 model...udoban...ok, ali patika koja mi se ubedljivo najbrže raspala u životu, sastavila jedva godinu a nisam neki zahtevni korisnik uopšte.

Da l se meni zalomilo ili tako treba nmp :sad:

Link to comment

Слично искуство имам с истим моделом мада су изгурале нешто дуже с тим што их нисам рабио сваки дан и слично.

 

С друге стране имам два модела Saucony-ја држе се много боље, ове једне гуле четврту годину чини ми се и у одличном су стању.

Link to comment

Ma meni obuća baaaaš traje...ali ovo je debakl za nemale novce za takvu patiku jer je "neki" podmodel. Rabim uvek više različitih modela tako da nijedne nisu non stop u opticaju pa tim gore.

Imam neke adidaske koje imaju utisnut bedž sa nazivom sa strane, i redivno me prodavci u sportskim radnjama pitaju nosim li ih uopšte jer bar 7,8 godina nisu videli tu patiku sa bedžom na sebi...poispadale odavno svima ali eto kod mene stamenite kao i prvog dana. Msm da taj model više i ne rade odavno. Toliko o tome koliko mi traje obuća.

Link to comment
  • 1 month later...

Ima li neko dobar savet kako očistiti Adidas boost djon?

Izludjuje me koliko prljavo to izgleda i posle pranja u mašini, i kako se uvuklo u onaj materijal…

Link to comment

čvrstom četkicom, i deterdžent za mašinsko pranje onaj zrnasti, al se pomiri da nikada neće biti skroz belo

 

i mašinu izbegavaj, ako te mrzi da se akaš onda na program gde je najhladnija t° vode, ona toplija razjebe lepak

Link to comment

Znam da im mašina skrati malo rok, ali šta sad, perem ih redovno na 40.
E sad, moguće da je u tom mašinskom pranju nešto malo pustilo boju i dodatno zeznulo beli djon, jer užasno izgleda i četkica ništa ne pomaže. :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...