Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

2 hours ago, mraki said:

Pokušavam da provalim Reebok brojeve i da poručim online, ali ne ide mi baš.

Znači, imaju 45.5 pa sledeće 47, to su US 12 i 13, ili 30 i 31 cm, nemaju broj izmedju, a bojim se da mi ne budu male ove 45.5. 
Neke stare njihove su mi 12.5 US, 46, i 30.5 cm.

Adidas koje imam su 12 US, 46 2/3 i 30 cm.

Jel dovoljno da gledam samo cm? :unsure:

 

Nema boga da narucim online, nosio sam godinama Nike i Adidas uredno 46, U New Balance nije bilo sanse da udjem, to je kod njih 47.5, evo sad nosim Mizuno, 47.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Pokušavam da provalim Reebok brojeve i da poručim online, ali ne ide mi baš.

Znači, imaju 45.5 pa sledeće 47, to su US 12 i 13, ili 30 i 31 cm, nemaju broj izmedju, a bojim se da mi ne budu male ove 45.5. 
Neke stare njihove su mi 12.5 US, 46, i 30.5 cm.

Adidas koje imam su 12 US, 46 2/3 i 30 cm.

Jel dovoljno da gledam samo cm? :unsure:

 

Hmmm mogu samo reći da je reebokov broj veci od nikea i adidasa :lolol:

Ja nosim reebokov 45.5, 30cm.

Ako su ti stare 12.5 US bile ok nemoj uzimati manje.

Ja sam se jednom zajebao pa uzeo omni lite pump 45 jer sam imao reebok ventilator u tom broju i odgovarao mi je al ovaj drugi model je kabastiji, od debljeg materijala, pa sam ih morao proslediti.

Ili uzmi 45.5 pa mi ih prosledi ako su lepe a tebi male :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ušao sad u prvu radnju i probao neke random Reebok 45.5.

Mislim da mi fali pola broja. Sledeće su 47.

Od nekih modela čak imaju i 46, ali da li je to samo naša interpretacija pa tih 45.5 zaokruže tako, nemam pojma. Samo znam da sam izgubio volju da naručujem bilo šta.

edit: hteo da uzmem nanoflex tr

Edited by mraki
Link to comment
33 minutes ago, mraki said:

Ušao sad u prvu radnju i probao neke random Reebok 45.5.

Mislim da mi fali pola broja. Sledeće su 47.

Od nekih modela čak imaju i 46, ali da li je to samo naša interpretacija pa tih 45.5 zaokruže tako, nemam pojma. Samo znam da sam izgubio volju da naručujem bilo šta.

edit: hteo da uzmem nanoflex tr

Postoji 46 tj. 12.5.

Centimetri zavise od kalupa, tako da ti ne vrede ni centimetri za različite modele jer kod nekih si ograničen konstrukcijom gornjeg dela patike.

  • +1 1
Link to comment

Pa da, ko zna kako mere to, verovatno zavisi i od oblika djona, debljine materija i jos gomile faktora. Tu se pola cm lako izgubi.

Problem je što kod odredjenih modela (većine) ne postoji uopšte 12.5, to vidim po sajtovima, to mi je rekla i prodavačica.

Link to comment
On 10.11.2021. at 17:13, napadaj said:

Kakva su iskustva sa Alpininim cipelama? I da li neko može da uporedi Alpinu i Timberland?

Evo. 

Alpina kožne čizme do kolena, s krznom iznutra, nosim 45 godina, ništa im ne fali. 

Za Timberland još čekam 🤣. Duboke cipele se drže, ali baletanke neće izdržati ni 25 godina... 😎

  • Haha 5
Link to comment
On 20.1.2022. at 16:00, Svemir Zeka said:

Ja sam kupila Rieker polu-čizme jednom, i rekla sam nikad više. Dobro, prekršiću verovatno nekad :D ali baš sam bila razočarana i više se nisam hvatala za njihovu obuću koje su slične ovim mojim bivšim, koje su doslovno pukle posle nekoliko meseci ne preterano aktivnog nošenja. (bacila bila račun). Pukle s obe strane istovremeno, sa spoljašnje strane tamo gde je luk stopala, pa s druge strane. Tu bukvalno i da hoćeš da uništiš, ne možeš. Samo se pocepao materijal (nije bila koža) i to je to. A zatim sam i u sledeće dve sezone, sve do skora (a ovo je pre oko 4 godine), viđala iste u prodaji, znači ko zna koliko to stoji.

 

Nego, imamo u kući diskusiju, koliko nijansirano posmatramo obuću, ćerka i ja kažemo da postoji hladno proleće, proleće-proleće, i toplo proleće, pa za svako treba imati poseban par, ali ne nailazimo na razumevanje drugog finansijera :dry:

Rieker jednom i nikad više (zatvorene sandale s pređicom, razišle se za jednu sezonu, a ne igram fudbal u njima..)

 

Tanko, jadno i bedno. 

Edited by Taurean_rulez
  • +1 1
Link to comment
On 13.1.2022. at 9:52, Leia said:


Htela sam da pazarim bas te samo crne al mi je muz bio previse uznemiren :lolol:

Opravdano. 

Moj je jednom ostao kao talac u Mangu, nije svejedno 🤣

Link to comment
2 hours ago, Leia said:

:lolol: Sta li si nasla u Mangu tako kontroverzno, oni uglavnom imaju normalne stvari?

Ništa, samo sam probavala sve redom i izašla - a on, siroma, nije video, ostade da sedi... 🤣

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...