Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

attachicon.gifpatike2.jpg

 

 

nasao ove stare patike.ne znam gde mogu sad da se kupe a najlepse su u svitu i okolici

ima li neko ideju gde se mogu kupiti? placam info u pivu ili tak neku vrednost

Odlicne!

 

Ovo su Nike All Court Canvas. Tesko ces ih naci u ovoj boji.

 

 

Year Released: 1975

 

By 1985, the All Court Canvas was the Yugo of tennis shoes. In 1975, I am sure these shoes meant something... :)

 

Evo ih na 39. mjestu.

 

Ladno bih nosio 90% sa ove liste...

 

Edit: mozda ove mozes naruciti. Najslicnija je boja

Edited by B_B
Link to comment

attachicon.gifpatike2.jpg

 

 

nasao ove stare patike.ne znam gde mogu sad da se kupe a najlepse su u svitu i okolici

ima li neko ideju gde se mogu kupiti? placam info u pivu ili tak neku vrednost

ovo ti je nešto najbliže traženom modelu

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kakva su iskustva sa vraćanjem tj reklamacijom patika u Srbiji?

Nikad ranije se nisam žalio na ovako nešto, ali evo nema ni 3 meseca kako sam ih kupio, i puklo platno...

Osećam unapred da će mi reći da ih nisam pravilno koristio, održavao ili šta već :D

Edited by mraki
Link to comment

pre pola godine sam kupio patike cerkici u beba kids u delta cityu, nosila ih je tamo sat vemena i pocele su da se raspadaju i da pustaju boju. nisu hteli odmah da mi vrate pare ili da ih zamene vec su ih poslali na vestacenje u jungoinspekt. nakon nedelju dana je stigla presuda - dve godine stara cerkica nepravilno nosi patike i zbog toga ne mogu da mi vrate ni novac ni da mi zamene patike. srecom, forumasica darling je pritrcala u pomoc i nakon njene obrade hteli su da mi zamene i air max 2 koje sam kupio kad je ivan gavrilovic izdao svoj prvi singl. tako da, cimaj darling i zameni sve sto imas u kuci. :fantom:

Link to comment

jao, uzas, to je n sport. al dobro... 

okej, treba da odes kod njih na kasu i ulozis reklamaciju. oni ce ti uzeti patike i poslati ih jugoinspektu, odakle ce ih vratiti s obrazlozenjem da si nepravilno nosio cipele. 

kad dobijes taj papir, onda cemo im napisati pismo, i posle ce ti vratiti pare.

nemoj da se nerviras, nemoj da se svadjas s njima, ne gubi zivce, energiju, nema smisla, a na kraju ce sve biti u redu i dobices novac nazad.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...