Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Malo me iznenadilo, ispada da sam od retkih koji pravilno nosi patike. :D

Sad cu do radnje da vidim šta to ustvari znači, predpostavljam da će mi dati druge patike.

Hvala darling na pomoći :)

Link to comment

Sve prošlo bez problema, nisu mi tražili ni ličnu kartu kao što su naglasili u mailu, samo ime.

Nisam hteo da uzmem opet isti model, već uzeo neke druge uz manju doplatu. Sve u svemu, iznenadjujuće pozitivno iskustvo :)

Link to comment

Rekli su mi da mogu uzeti nešto u toj vrednosti ili skuplje pa da doplatim. Pare nisu pominjali a nisam ni ja nešto razmišljao o tome jer mi realno trebaju tako neke udobne patike za pešačenje/trčanje. Čuvam fiskalni račun pa ako opet bude nekih problema... :D

Link to comment

Obrazloženje: Pregledom reklamiranog artikla ustanovljena su oštećenja koja su posledica tehnološke greške.

Nigde se ne pominje Jugoinspekt (mada je prodavačica onaj dan rekla da šalju njima), potpisan je neki lik iz Planete.

 

Uzeo samo ovo, valjda neće biti problema.

 

fun fact: Da sam uzeo keš, mogao sam naručiti sa njihovog sajta iste takve kao što sam vratio za manje para nego što sam ih onda platio, i tako zaraditi. :D

U radnji su nešto skuplje nego što su tad bile.

 

edit: Gadjaju se nekim silnim popustima, ne znam koliko je sve to realno, a koliko su naduvane cene pre popusta.

Meni se generalno čini da patike nikad nisu bile jeftinije, ali je očigledno kvalitet upitan.

I sad me druga prodavačica pitala da li imam neki sms sa popustima od Planete. Imam, ali sam na kasi zaboravio da pomenem. :isuse:

Kako god, ne valja biti alav, drago mi je da sam rešio problem.

Edited by mraki
Link to comment

Е овако људи.. Да се јавим и ја са једним баш лошим искуством из Н Фешн радње у Ушћу..

Дакле, купио сам 30.04. патике, које сам платио 20472,00 динара, и после мање од 3 месеца и једна и друга патика су почеле да се одлепљују изнутра са леве и десне стране у пределу прстију и направиле ми жуљеве на малим прстима и на палчевима, на оба стопала.

Однесем 06.08. да их рекламирам.

11.08. ми стиже одлука да се одбија као неоснована рекламација.

Дакле пазите следеће, стручно мишљење, стручњака из текстилинспекта:

Лабораторисјким испитивањем материјала поставе на хабање, добијене су задовољавајуће вредности у складу са стандардом српс ф.с2.023, тако да је до оштећења дошло механичким путем услед ергономске неподударности. Самим тиме не можемо установити неки пропсут произвођача, па тиме ни основ за рекламацију по том питању.

Закључак:

Захтев за рекламацију није оправдан у смислу да је до несаобразности дошло неким пропустом произвођача..

Дакле, читајући овде постове и искуства, саставим једну лепу жалбу и пошаљем им на мејл, али без одговора 2 дана.

Трећи дан назовем њихов кол центар, јер на бројеве које имам на рекламацији се нико не јавља, јави се љубазна девојка и каже ми да морају проверити, па ће назвати да ми јаве.

После пола сата зове једна озбиљна, рекао бих жена, која ме пита зашто уопште зовем, покушао сам да останем сталожен и рекао јој да сам им послао мејл са жалбом, она га отвори почне да чита и каже да ће ми се јавити њихов адвокат и то је то.

Дакле каква су моја права даље? Да ли сам добро поступио што сам им послао мејл? Шта могу још да учиним, јер новац заиста није мали, и још им чак нисам тражио ни да ми врате новац, него замену за друге патике у том износу.

 

Послато са SM-N900 уз помоћ Тапатока

Edited by IvanChe
Link to comment

Е овако људи.. Да се јавим и ја са једним баш лошим искуством из Н Фешн радње у Ушћу..

Дакле, купио сам 30.04. патике, које сам платио 20472,00 динара, и после мање од 3 месеца и једна и друга патика су почеле да се одлепљују изнутра са леве и десне стране у пределу прстију и направиле ми жуљеве на малим прстима и на палчевима, на оба стопала.

Однесем 06.08. да их рекламирам.

11.08. ми стиже одлука да се одбија као неоснована рекламација.

Дакле пазите следеће, стручно мишљење, стручњака из текстилинспекта:

Лабораторисјким испитивањем материјала поставе на хабање, добијене су задовољавајуће вредности у складу са стандардом српс ф.с2.023, тако да је до оштећења дошло механичким путем услед ергономске неподударности. Самим тиме не можемо установити неки пропсут произвођача, па тиме ни основ за рекламацију по том питању.

Закључак:

Захтев за рекламацију није оправдан у смислу да је до несаобразности дошло неким пропустом произвођача..

Дакле, читајући овде постове и искуства, саставим једну лепу жалбу и пошаљем им на мејл, али без одговора 2 дана.

Трећи дан назовем њихов кол центар, јер на бројеве које имам на рекламацији се нико не јавља, јави се љубазна девојка и каже ми да морају проверити, па ће назвати да ми јаве.

После пола сата зове једна озбиљна, рекао бих жена, која ме пита зашто уопште зовем, покушао сам да останем сталожен и рекао јој да сам им послао мејл са жалбом, она га отвори почне да чита и каже да ће ми се јавити њихов адвокат и то је то.

Дакле каква су моја права даље? Да ли сам добро поступио што сам им послао мејл? Шта могу још да учиним, јер новац заиста није мали, и још им чак нисам тражио ни да ми врате новац, него замену за друге патике у том износу.

 

Послато са SM-N900 уз помоћ Тапатока

Ma jesi, šta imaš da izgubiš?

Javljaj šta je bilo....

Link to comment

žžželiiiimmm

X4l2GmQ.jpg

 

Haha, da li si odgovorila Helen na pitanje o nejednakosti nogu? ;D //Slatke su mnogo

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...