Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

vans ti genetalno nije vise nikakav pojam kvaliteta, daleko od neunistivih patika za skejt kakve su nekad pravili

znam to. imam ih ali ove imaju nekakav ultra laki đon pa me interesovalo da li ima neko iskustva sa istim.

deluje mi da će se đon raspasti..

patike su lošijeg kvaliteta nego nekad.npr platno sadašnjih starki je obična krpa u odnosu na one pre 20-30 godina.guma je isto lošija.zato nikad više starke.

Link to comment

naravno. pre su vans pravili za skejtere, tako da ove danas ne bi ni nedelju dana izdrzale. ove sad ne mislim ni da su bolje ni gore od vecine ostalih marki, sa kojima se isto desilo. ok, od pume su jedino sigurno bolje.

o starkama tek ne vredi pricati, secam se mog prvog para koje sam prvo ja isfurao, pa moj buraz, pa ortak iz kraja, pa ortak sa vozdovca, pa njegov brat, kako nam je kome rasla noga. a hodali smo i sutirali svasta.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Uh meni sve treba (nemam šta da obučem). I to shvatiš na ovako nasilan način kad pijani inženjer isključi leto gde ti ne treba ništa i uključi jesen gde ti treba i obuća i odeća i to više slojeva. Da to je onaj dan kad sam obuo čarape, a nije još novembar. I da imam para ne bih znao šta da kupim.

Link to comment

Ja sam se jako razočarao u new balance, doduše, nisam uzeo skup model, ali su se toliko brzo razglavile, izobličile, omekšale, da sam ih bukvalno posle par meseci bacio, nisam mogao da ih gledam takve. 

Link to comment

kupio vans patičice ali čudan mi je đon. kaže da se zove ultracush lite.bojim se da nije previše izdržljiv.ima li neko iskustva sa ovakvim đonom?

Jel to u Office shoes?

Tamo prodaju sve jake brandove, ali po kvalitetu kao da su za kineski TC!

 

 

New Balance dosta kvalitetne patike pravi,baš su mi prijatno iznenađenje.

Naručio ove stižu sutra

http://www.planetasport.rs/cipele/18628005-new-balance-cipele-m

 

I ove su mi  cool, ali nisam navikao da toliko plaćam za NB,

https://www.buzzsneakers.com/SRB_rs/patike/3885-patike-new-balance-m-996

 

imam već jedne 996, placene oko 3-4000 prosle godine na akciji i još 2 para za trčanje

Link to comment

kupih 2 para kosarkaskih patika kod sportvizzona, preko weba.

vidim ima na stanju, platih karticom i doplatim jos za "isporuka za dan" opciju (cestitam, budalo).

 

kad, dva dana nakon kupovine, stize automatski mail da je porudzbina stornirana, "jer je fizičkom proverom utvrđeno da artikal/le koji ste poručili nije više dostupan". 

kakva crna "porudzbina", mislim se, valjda je kupovina... al' dobro, ko ce srpskom trgovcu da objasni ove nijanse medju terminima. istog dana vrate oni i pare (minus troskovi "isporuke za dan", of course), svaka im cast, bravo majstori.

 

sretan sam sto su pare vracene brzo i efikasno. medjutim nije mi jasno kako je moguce da oni 'ladno prodaju stvari koje nemaju u magacinu? i kako oni sad ocekuju da se ja vratim u taj webshop i ponovo kupim nesto? 

 

 

bonus: sad pogledah njihov webshop i oba modela su jos uvek tamo, u velicinama koje sam kupio.

Edited by Djuro
Link to comment

aham, evo sa'cu...

uostalom, znas li sta ce se desiti? otici cu u radnju, oni ce pogledati istu bazu podataka koja se vidi u webshopu i reci ce mi da ima. medjutim. u stvarnosti tih patika nema ali nema ko da azurira podatke.

ili postoje negde vraceni feleri koji se jos uvek vode na lageru.

indijanci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...