Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Jel stvarno rade te bozicne rasprodaje? Kad pocinju, kad zavrsavaju, koliki su popusti? Mrzim soping, mrzim guzvu, al mozda se zrtvujem ovog puta za par preudobnih chelskea cipela koje sam pre neki dan probao (i koje kostaju jebenih 500 dolara  :frust: ).

 

 

 

Uglavnom da.

 

26. decembra vec pocinju popusti (a i ludnica po centrima). Popusti traju dok se roba ne rasproda, obicno oko nedjelju - dvije, zavisno od radnji. Najveci popusti su na kraju, ali tada je i sve sto vrijedi vec otislo (osim ako nisi velicinski outlier).

Mada, ja ti nisam ni rekao da ides u molove, vec na sajtove :-)

Link to comment

kad si seljak. slusaj zenu, ima ukusa ????

Aha, tako je kupila i jednu ukusnu fotelju u koju smo mozda 3x seli. Ali, fotelja je lepa...

Zna se sta su cipele - camper. Pametnom (meni) dosta.

Link to comment
  • 2 weeks later...

0400090601427-Midnight-76f14e44-.jpeg

 

da su imali i sive uzela bih i te :)

 

i svidja mi se sto je koza pozadi da kada vozim desna cipela nema onu fleku od tepiha (posto sa stiklom moras malo drugacije da pritiskas gas nego u ravnom)

 

 

ah ...evo su i sive...ako naletim na njih uzimam 0400090601427-Casper-d98f54ba-.jpegi super su udobne mozes da skaces u njima :)

 

 

vec zamisljam ove, neka super uska suknja do kolena, majica na bretele -opustena varijanta, naocare za sunce i mamina lepota  :) 

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kako kupuješ?

Ако живиш на подручју бивше државе онда мораш имати некога у ЕУ или САД да ти то наручи преко њихове странице. Не постоји опција да наручиш и да ти испоруче у Србији. Иначе ја лично ако не нађем модел који ја желим од њих у продавници ципела у држави у којој ја живим, онда и ја наручујем преко њихове странице с тим да ми ови моји одаламе порез од ца. 25 еура на то. Чак и са том екстра ставком вриједе те паре. Задње су се распале дефинитивно након 4 године интезивног носања.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

И да, заборавих.. обавезно наручи један број веће јер нису стандардне величине него су мало мање. Пише ти то и на њиховој страници.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

2479580158.png

http://www.dolomite.it/outdoor/collection/lifestyle/cinquantaquattro-high-fg-gtx-1663

Malo me muči ovaj   nubuk, čime da ih mažem + Goretex.

Vrv ću upiti ovaj Grangers, mada je cena jača

_UX5GR-GRF03_.png

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...