Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 1 month later...

svastabeznesto, bila sam vec u shoestaru, nema ovog modela nazalost, a polagala sam izvjesne nade da cu ga tu naci. probala sam i cizme kao tvoje, super su, ali malo su mi sire, ne stoje mi, a druge, uze, imaju predebeo djon. industrija obuce ove godine bas ne misli na mene :(

 

vidjela sam doduse jedne divne cizme, osnovni model poput ovih gore, ali je sam vrh okovan. ugao 7. jula i gospodar jevremove. 30000 dinara, srecom nema broja, pa mi je lakse.

 

doktore a, vrijedi li otici na vojni otpad, ima li sanse da se pronadje npr neki onaj drveni sanduk, skrinja, u pristojnom stanju?

Link to comment

ne znam na koji sanduk mislis, imas li neku fotku sa gugla? ochajnog je to kvaliteta. btw svidjaju mi se cizme koje zelis

 

zelim jedne Sorel cizme al nesto stipsarim tiho u sebi <_<

Edited by maheem
Link to comment

ne znam na koji sanduk mislis, imas li neku fotku sa gugla? ochajnog je to kvaliteta. btw svidjaju mi se cizme koje zelis

 

zelim jedne Sorel cizme al nesto stipsarim tiho u sebi <_<

 

sanduk bi bio otprilike ovakav kao sto Haralampije linkuje, samo veci, npr:

 

sanduk3.jpg

 

imam vec jedan koji planiram da ofarbam i dotjeram, ali ako kazes da su vecinom loseg kvaliteta mozda se traganje ne isplati 

 

 

ovaj djeluje super, hvala, mozda uzmem (i) njega, mada je malen :)

samo da vidim kako ide sa postarinom i dostavom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...