Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

dobri su. ove potpisuju milionske ugovore same od sebe

 

1430000000.jpg

 

 

 

 

 

strugar iz cara lazara isto pravi odlične modele i košta nekih 200e

 

inače, u aldu ima par pristojnih modela. uzeo sam jedne, veoma udobne, kvalitetna izrada (pogotovo unutra cipele, što je mana ovih hand made modela, opačić je recimo tu preloš), odlično se drže

dd cipele su najudobnije cipele koje sam ikada nosio. meni se inace stopalo nenormalno znoji, ali u ovima nemam taj problem, cak ni nakon nosenja od 16 sati.

sto se modela i boja tice, izbor je veliki, svakom svoje.

coveku je, inace, primarni biznis uvoz koze, izradu cipela je poceo kao hobi, mada mi se cini da je malo prosirio posao u poslednjih godinu i po.

Link to comment

ako se dobro secam ja sam moje platio 250 evara. cipele su posle godinu i po dana relativno intenzivnog nosenja iste kao prvog dana.

Realno nije mnogo ako su svake kao što kažeš....
Link to comment

ja imam dva para ovih http://www.church-footwear.com/uk/en za posao i svecansti i prezadovoljan sam evo vec skoro deset godina. nisu jeftine al jednom kupis i opravljas citav zivot kod njih. opravka je skupa (£80) al prakticno dobijes novu cipelu kad ti vrate nazad. ne krpe nego menjaju - jal djon, jal kozu gore. udobne, meke, vrhunska koza, rucna izrada, imaju razlicite kalupe za razlicitu duzinu i sirinu stopala, ne deformisu se nosenjem, bas bas odlicne. paprene al vrede svaku paru. evo dole su te moje, isti modeli se prave decenijama, mislim da se nista tu bitno ne menja kod ovih klasicnih modela. 

A3059_9WF_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

 

 

A0602_9XV_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

Link to comment

ja imam dva para ovih http://www.church-footwear.com/uk/en za posao i svecansti i prezadovoljan sam evo vec skoro deset godina. nisu jeftine al jednom kupis i opravljas citav zivot kod njih. opravka je skupa (£80) al prakticno dobijes novu cipelu kad ti vrate nazad. ne krpe nego menjaju - jal djon, jal kozu gore. udobne, meke, vrhunska koza, rucna izrada, imaju razlicite kalupe za razlicitu duzinu i sirinu stopala, ne deformisu se nosenjem, bas bas odlicne. paprene al vrede svaku paru. evo dole su te moje, isti modeli se prave decenijama, mislim da se nista tu bitno ne menja kod ovih klasicnih modela. 

A3059_9WF_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

 

 

A0602_9XV_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

 

e, to  :Hail:

on my wishlist, (burwood polished binder): 

 

5fdf73827d28b321c7974b6be1330724_zpssl95

 

 

+

 

 fdb6f171b9f08aaaa955b26215303d89%202_zps

 

 

 

zanimljivo je da ne dostavljaju u OZ. valjda po principu, convicts don't need fancy shoes like that;)

Link to comment

Nisam vam rekla šta mi se desilo. Kupila sam repetto baletanke, vrlo jednostavne crne, pa je samo pantljikica u nekoj nude boji. Pantljikica je ono kanapče od nekoliko cm. I sad, ispostavi se da je ograničena serija, da su napravili samo 100 komada. I meni prodavačica kaže da su moje 100/100 i stvarno i piše to u unutrašnjosti cipele. Ja platila, izašla iz radnje i sve cool. Posle nekih 6 dana meni stigne obaveštenje iz banke, da mi je legla neka količina evra na devizni račun. Brže, bolje otvorim aplikaciju da vidim od koga je stigao novac, kad ono Repetto Paris. Ili je neka greška ili su me častili jer sam 100/100 ili to što sam tamo uzdisala zbog ortopedskih problema. :D

Link to comment
zanimljivo je da ne dostavljaju u OZ. valjda po principu, convicts don't need fancy shoes like that;)

 

 pa evo sad kad krene trgovina sa svetom mozda stignu i tu. mada, da, i meni je neobicno da nisu tu odavno. doduse, ovo su prilicno teske bakandze i koza je dosta jaka, bas za kisu, mozda misle da ne bi prosle zbog klime, nista drugo mi ne pada na pamet.

Link to comment

ja imam dva para ovih http://www.church-footwear.com/uk/en za posao i svecansti i prezadovoljan sam evo vec skoro deset godina. nisu jeftine al jednom kupis i opravljas citav zivot kod njih. opravka je skupa (£80) al prakticno dobijes novu cipelu kad ti vrate nazad. ne krpe nego menjaju - jal djon, jal kozu gore. udobne, meke, vrhunska koza, rucna izrada, imaju razlicite kalupe za razlicitu duzinu i sirinu stopala, ne deformisu se nosenjem, bas bas odlicne. paprene al vrede svaku paru. evo dole su te moje, isti modeli se prave decenijama, mislim da se nista tu bitno ne menja kod ovih klasicnih modela. 

A3059_9WF_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

 

 

A0602_9XV_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

bas su dobre.

kad kazes paprene - kog reda velicine?

 

edit - sad vido red velicine :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

ja imam dva para ovih http://www.church-footwear.com/uk/en za posao i svecansti i prezadovoljan sam evo vec skoro deset godina. nisu jeftine al jednom kupis i opravljas citav zivot kod njih. opravka je skupa (£80) al prakticno dobijes novu cipelu kad ti vrate nazad. ne krpe nego menjaju - jal djon, jal kozu gore. udobne, meke, vrhunska koza, rucna izrada, imaju razlicite kalupe za razlicitu duzinu i sirinu stopala, ne deformisu se nosenjem, bas bas odlicne. paprene al vrede svaku paru. evo dole su te moje, isti modeli se prave decenijama, mislim da se nista tu bitno ne menja kod ovih klasicnih modela. 

A3059_9WF_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

 

 

A0602_9XV_F0AAB-2.jpg.detail.desktop.jpg

Pa dobro, ti si kupio cipele koje su medju najboljima koje se uopšte proizvode na svetu. Cena je potpuno odgovarajuća kvalitetu. Ja ih nosim jako dugo, i stvarno se drže kao nove.

Link to comment

 pa evo sad kad krene trgovina sa svetom mozda stignu i tu. mada, da, i meni je neobicno da nisu tu odavno. doduse, ovo su prilicno teske bakandze i koza je dosta jaka, bas za kisu, mozda misle da ne bi prosle zbog klime, nista drugo mi ne pada na pamet.

 

imaju za muskarce (prodaju ih za executives... ha.) recimo henry bucks . a za zene... e dotle tek treba da dobacimo, jednog lepog dana. 

 

(ako neko slucajno zna za lokaciju gde se prodaju zenske u aus, razglasite)

 

e da: @mayday, repetto, crne baletanke su mi davna zelja. lucky you:)

 

@tresko: beato te;)

Edited by roksi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...