Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Žena pazarila danas ove lepotice:

 

d5754c64c16b36ea3798a70f071b9dc6.jpg

 

Super izgledaju 0_duga0000.gif, htedoh da pitam da li su kozne i vidim tvoj link. Nadam se da ce biti i udobne!

Koliko kostaju, okvirno?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Dosao je trenutak kada cu morati da se rastanem od mojih najdrazih zutih patika, verno su me sluzile deceniju, ali eto dosao je i taj nemili cas…

Iako sam ih zadnjih par godina nosila samo nocu (toliko su se bile raspale) i dalje su mi bile naj-naj od svih koje imam ALI sinoc sam dva puta morala da se izuvam na ulici da bih izbacila kamencic koji mi je usao kroz djon

Tako da… RIP drage moje, uvek cu vas se secati

 

p.s. nikad nijedne druge necu voleti toliko

Link to comment

na kraju lakovane najljepse:)...a volio bih ih imati, ali ne da ih nosim, nego ono u staklu ili na zidu umjesto slike...ili sve jordanke ustakljene, ili tako nesto...moram to jos razraditi, nemam jos tacno predstavu, ali bih volio tako nesto :)

Link to comment

I stigle pred kraj sezone,sve zahvaljujuci ovima iz DHL-a koji su pogrešno otkucali adresu i to dva puta,pa su iz Nemačke putovale kao sa meseca,čitava dva meseca.Mada ruku na srce ispali su fer pa nisu naplatili svoju uslugu čak priznali grešku i izvinili se.

 

2ch3sxw.jpg

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...