Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Mrzim rihanu. Zato sto ne znam nijednu nj.pesmu

Meni pumice sve traju godinama, juce odnela maksare obucaru na lepljenje, zinule za strane nakon godinu dana

 

Jos mi se najbolje pojazale chajna adidaske campus sa alija, s kojima si se ti sprdao :D

Link to comment

udobnije patike od puma nisam imao

  

volim pume

pedersko udruženje mladih amatera

:fantom:

 

 

patike su ekstremno ružne, al ako je popust ko što kažeš ne vidim razlog da ih si ne priuštiš

Link to comment

zelim jedne Sorel cizme al nesto stipsarim tiho u sebi <_<

 

gledam maločas fargo i setim se zašto si ovo napisao. 

a posle tog maločasa mi iskače ovo:

v313i2g.jpg?v1

 

inače danas prošao pored onog obućara u miše dimitrijevića. ne bi mi ni bilo strano da imam dve različite. al što ću s tom svom pažnjom?

Link to comment

@  Host: ja imam smedje Kenneth Cole chelsea, i bile su oko $150. Nisu lose za od auta do kancelarije. Pogledaj Bloomingdales/Macy's/Nordstrom sajtove, Tu ima tih mid-range cipela, i se zna zalomiti poneka rasprodaja, pa mozda naletis na nesto sto ti odgovara.

 

Inace, svaka cast svemu, ali za hodanje po gradu, javnom transportu i slicno, nista nije bolje i dugotrajnije od Red Wing Shoes Iron Ranger cipela.

Link to comment

Na prljavo bez sam i mislio, meni je to sve braon. Kupujem ih kao all-around, ovde je svaki dan u godini jebenih 15 stepeni.

 

Taman su mi ove za San Francisko. Znas mozda koliko im vremena treba da ih naprave?

 

Jok, Timberland mi je najuzasnija obuca ikada uz airmax trojku.

15 stepeni je prava mera za odistinskog coveka.
Link to comment

bas su lepe. moj otac je imao uglavnom takve od razlicitih materijala, mrzeo pertle i one rupicaste pa valjda to preneo i na mene sto se muskih cipela tice

 

 

probajte yoox sajt ... tu kupujem i imaju italijanske, mozes da vratis i ne naplacuju za s&h tada. super mi je yoox.

 

nordstroom rack takodje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...