Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Hm, po čemu se stajling ovog sasvim desno razlikuje od druge dvojice?

 

Nemam ja ništa protiv stajlinga per se, ja sam '80s all the way, ali ni ti ni ja ne izgledamo ovako. Pre bih se uklopio u rimejk Paje i Jareta :(

Link to comment

Kupio neke kao crne kozne klasicne za neku svadbaju u subotu. Nosio ih jedan ceo dan, ubise jebote, izranjavane obe noge. A nisu male. Zna neko neku foru da podeli, kako da ih olabavim? Vidim na netu pominju neki krompir, pa onda stavljanje cipela u zamrzivac. Je li probao neko nesto od ovoga?

 

Imao sličan problem sa Dr. Martens 1925 cipelama, rešio kupovinom pene za rastezanje u Deichmannu. MIslim da ima sličnih proizvoda i na drugim mestima.

Link to comment

Na kraju nasao neku penu za cipele. Poprskas i onda obujes cipele i nosis pola sata. Ne znam koji je sastav pene, ladno ne pise na pakovanju. Definitivno su sada bolje, ali ne znam koliko bolje jer sam ipak bio stavio i flastere za svaki slucaj. 

Link to comment

Jao sad ćeš opet da upadneš u svoju Bros fazu...

  

jos da kazes da je stajling ovog sasvim desno uzasan pa da se razilazimo ko ljudi...

 

21ke0ew.jpg

Uvek mi je kjut kad komunicirate ko stogodišnji couple.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...