Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ne vidim sto su hipsterske, pre su volstritovske

 

od najki omiljeni su mi modeli roshe iako imam samo tri para patika i sva tri su asics (jaca polovina ima bas dosta razlicitih modela roshe).

moje asics su jedne su za svaki dan (dnevna obuca), druge za akanje (tenis, trcanje)a trece za akanje-akanje (ove su se vec i malo pocepale pa su mi jos draze..njih koristim za hiking i pesak).

 

 

inace dzordanke u usa nose klinci do 15 godina i crnci. nema cak ni crnca klosara bez dzordanki. to im je statusni simbol ko kod nas telefon. bas tako. 

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Da li se isplati uzeti kakvu zimsku obucu u USa pa shiping i ostalo..za carinu i te kontrole ako uopste budu imam neku stelu..ima li ko kakva iskustva koji sajtovi su pouzdani za kupovinu

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Edited by beeva
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da probam posrednom metodom da pomognem. Nike nosim 26,5 i 27 a sad sam probao Asics od 28 i cenim da su mi velike taman za 1cm tako da bih rekao da su "true to size" ali bolje neko ko ih nosi da kaže.

Link to comment

Da probam posrednom metodom da pomognem. Nike nosim 26,5 i 27 a sad sam probao Asics od 28 i cenim da su mi velike taman za 1cm tako da bih rekao da su "true to size" ali bolje neko ko ih nosi da kaže.

ako nisi visok oko pola metra, imas bas mala stopala za svoju visinu :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...