Jump to content
IGNORED

Australian Open Finale


Ros

osvajac Australian Open 2012  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kako zamrzeti čoveka u nekoliko postova? Čitati o Macu Vilanderu na ppp...
Ja njega ne varim još od onda kada je 1982 ili 83 pobedio Slobodana Živojinovića u polufinalu Vimbldona, iako je Boba vodio sa 5:2 u petom setu. Mada, iskreno, Živojinović je sam kriv za taj poraz.
Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    55

  • freakns

    52

  • Lancia

    27

  • bergasa19

    25

Nemam pojma, peti set (kao i sve neparne) je komentarisao Fru Mekmilan. Njemu jeste Mari prvi favorit, ali Djokovica voli otprilike koliko i Mats Federera. Nije to nesto ekstremno kako bi se ovde moglo zakljuciti. Generalno su svi veoma dobri i opste priznati komentatori.Novaku svaka cast. Rafa je ovde igrao na sve ili nista, a Novak je non-stop bio svestan da je trenutno bolji na terenu. Nestvarno dramatican i iscrpljujuc mec.

Link to comment
Nemam pojma, peti set (kao i sve neparne) je komentarisao Fru Mekmilan. Njemu jeste Mari prvi favorit, ali Djokovica voli otprilike koliko i Mats Federera. Nije to nesto ekstremno kako bi se ovde moglo zakljuciti. Generalno su svi veoma dobri i opste priznati komentatori.Novaku svaka cast. Rafa je ovde igrao na sve ili nista, a Novak je non-stop bio svestan da je trenutno bolji na terenu. Nestvarno dramatican i iscrpljujuc mec.
pa bio je vilander sve vreme tu kao sukomentator. mogao si ga cuti u cetvrtom setu kada se na return winner nadala oglasio sa AHHHH. Ali ne onaj sportski ah, niti aca stojanovic ah™, vec ahhh nakon petnaestosekundne zenske ejakulacije.
Link to comment

@WalkerNe, ne. Vilander i Mekmilan se smenjuju kao guest komentatori. Set jedan set drugi. Vilandera si mogao cuti samo u 2. i 4. setu.Ono sto si pisao, rekao je Mekmilan. Fazon, dobro ce doci ovaj egal Nadalu za naredne meceve. Ne znam, mozda se ukljucio na ceremoniji, ali obicno on za vreme ceremonije sprema emisiju.

Edited by kralj
Link to comment
Nemam pojma, peti set (kao i sve neparne) je komentarisao Fru Mekmilan. Njemu jeste Mari prvi favorit, ali Djokovica voli otprilike koliko i Mats Federera. Nije to nesto ekstremno kako bi se ovde moglo zakljuciti. Generalno su svi veoma dobri i opste priznati komentatori.Novaku svaka cast. Rafa je ovde igrao na sve ili nista, a Novak je non-stop bio svestan da je trenutno bolji na terenu. Nestvarno dramatican i iscrpljujuc mec.
Frew McMillian je radio prvi i treci, Wilander drugi i cetvrti, a peti su radili zajednicki
Link to comment
peti je radio rid sa mekmilanom, nije mats...
Simon Reed je radio svih 5 setova, on je komentator. Frew i Wilander su strucni konsultanti. i obojica su se javljali u petom setu. McMillan je "radio" peti, Wilander suflirao sa strane
Link to comment
Ja njega ne varim još od onda kada je 1982 ili 83 pobedio Slobodana Živojinovića u polufinalu Vimbldona, iako je Boba vodio sa 5:2 u petom setu. Mada, iskreno, Živojinović je sam kriv za taj poraz.
Pravda za Matsa. To je bio Ivan Lendl i bila je 1986.
Link to comment

malopre na b92, boskovic pitao vilandera za komentar, ovaj kaze da ne vidi ko trenutno moze djokovica da pobedi (osim mozda federer zbog nekih segmenata igre sleep.gif) a da mu veliki igraci iz proslosti ne bi uzeli ni gem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...