Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

čekajte, ovde se govori o pravoj vojski, a žene su u njojzi? tu neko nekog zajebava onda.
To su srpske žene, a poznato je da su one potomke Amazonki, odn. Amazonke su bile Srpkinje. Jedina mana ovima u seriji, osim čestitoj lekarki Gotovuši, upada u oči da imaju nestvarno male sise.
Link to comment
+1, mnogo je smešan.Btw, za one koji su bili u pravoj vojsci, a ne u mama-supa-gsp-perem babe i dede u staračkom domu-kupujem-burek-jogurt-tetkicama vojsci, sinoćnja epizoda je donela mnogo poznatih situacija. Ne, to nije nalaženje grudnjaka veličine A na poligonu...
u pravoj vojsci bi zaglavili zatvor za kradju, pogotovu kad te vlasnici vijaju lovackim puskama i pucaju na tebe. Nema ovo veze sa pravom vojskom
Link to comment
u pravoj vojsci bi zaglavili zatvor za kradju, pogotovu kad te vlasnici vijaju lovackim puskama i pucaju na tebe. Nema ovo veze sa pravom vojskom
a jok, kod porucnika milosevica( komandir prateceg voda druge cete drugog pogranicnog bataljona) takvo ponasanje bi bilo okarakterisano kao snalazenje na terenu u neprijateljskom okruzenju, a poenta bi bila sve je dobro kad se dobro svrsi :lol:
Link to comment

nisam bas gledala u svaki kadar, vise mi islo u pozadini dok sam chukala druge stvari, ali meni je serija bas interesantna.mislim, nije savrsena i ima nekih gluposti, ali mi se ne silji patka nad ovim. ja zadovoljna!

Link to comment

Odgledah dobro parce najnovije epizode....o mila majko, o tempora, o mores...kakva neuverljiva gluma, ko da su skupili 20 likova i likusa iz kraja da glume...Jedini uverljiv lik je onaj jedan sto ga je cale naterao da upise akademiju...onaj "dobrocudni dzin", rekao bi da je Bosanac (logicno, jel).Saundtrek takodje "vrhunski" a efekti su...vrhunac neuverljivosti. Granate kada puknu ko da je bacena omanja petarda...al sam izvalio da je pirotehnicar neki lik za egzoticnim (arapskim?) imenom...E da simpaticni Rom salje celu prvu platu kevi i prica joj da se ne hvali po kraju...ne daju mu da izadje iz kasarne da izvrsi uplatu pa zato to radi umesto njega pozrtvovani oficir...vojska pomaze siromasnim ugnjetanim manjinama, smrc, smrc, dirljivo.Realno, "Dozvolite" je bila bolja emisija od ovoga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...