Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

Mislim da je još gluplje požarstvo pored mobilizacijskog materijala. Kao čuvam zakljucanu sobu, od koje naravno nemam ključ, od požara. A ako se zapali trčim 5 minuza u jednom pravcu po ključ. A u sobi kutoja papira koja bi izgorela za 3 minuta. Jedino što je bilo unutra i moglo je da se sedi...бај тапаток

Link to comment
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

Požarstvo :Hail: Najgluplje je požarni pored oružja na straži...No, što kaže deda Vlasta (još uvek nije rekao, ali će reći - garant) sve se to zaboravi, a lepe uspomene ostaju. :)
nije. najgluplje je požarstvo ispred nekih jebenih magacina. koji su po pravilu napolju, usred kruga kasarne. I po pravilu sadrže oko 100 tona papira i rashodovanog kancelarijskog nameštaja. U Futoškoj sam požarao pored jednog takvog magacina - napolju cca -15 a ti teraš po hodniku (čitaj pisti) s kraja na kraj od 2 do 4 ujutro (ili od 4 do 6) - još se sećam 472 kocke u onom patosu.
Link to comment
pa reci i nama koji je sledeći projekat
Otprilike:D.Z. :Jako sama zainteresovan da uradim film po našim epskim pesmama.To je fantastičan materijal, novi žanr na evropskom nivou, ali takva je stavr jako skupa...Ne plašite se da biste upali u našu epsko-mitsku patetiku?D.Z.:Upravo mislim da je epsko-mitska patetika nastala mnogo posle tih pesama, u nekim drugim vremenima...U samim pesmama sve je na mestu vrlo snažne priče , kao grčke tragedije.Ali to ne može sa sadašnjim parama...
Link to comment
Otprilike:D.Z. :Jako sama zainteresovan da uradim film po našim epskim pesmama.To je fantastičan materijal, novi žanr na evropskom nivou, ali takva je stavr jako skupa...Ne plašite se da biste upali u našu epsko-mitsku patetiku?D.Z.:Upravo mislim da je epsko-mitska patetika nastala mnogo posle tih pesama, u nekim drugim vremenima...U samim pesmama sve je na mestu vrlo snažne priče , kao grčke tragedije.Ali to ne može sa sadašnjim parama...
epsko-mitski ciklus bi bio dojaja, za razliku od ove družbe Pere Kvržice Nacionalne garde Ohaja wannabesa389054_270553666315522_177309975639892_654737_183829618_n.jpg
Link to comment

ako su prve dve epizode ukazivale na veci kvalitet od "Selo gori, a baba se ceslja", ova treca je definitivno rasprsila te nade"Vojnici" sa Dj. Balasevicem su masterpiece

Link to comment
Režija i gluma u seriji me podsećaju na Mješoviti brak. Za pun ugođaj fali debeli protagonista i nema dovoljno Crnogoraca.
Oni sada imaju svoju vojsku, ali nisu isključeni neki zajednički manevri, ili studijsko gostovanje pitomaca sa npr. pomorske akademije, u cilju jačanja dobrosusedskih odnosa.meni je vrh sinoćne epizode bila rečenica : "Ovde od aparata imamo samo aparat za gašenje požara."
Link to comment
ako su prve dve epizode ukazivale na veci kvalitet od "Selo gori, a baba se ceslja", ova treca je definitivno rasprsila te nade"Vojnici" sa Dj. Balasevicem su masterpiece
i ja sam se ponadao da se nakon srbovanja konacno vracaju standardne tv forme, policija/advokati/doktori itd.ali ovde je citav zaplet na nivou anegdota iz vojske, plus mladi glumci bas i ne blistaju, pogotovo zenski deo.pesma djordja davida je odlicna. sleep.gifp.s. koliko je snimljeno epizoda?
Link to comment
Oni sada imaju svoju vojsku, ali nisu isključeni neki zajednički manevri, ili studijsko gostovanje pitomaca sa npr. pomorske akademije, u cilju jačanja dobrosusedskih odnosa.meni je vrh sinoćne epizode bila rečenica : "Ovde od aparata imamo samo aparat za gašenje požara."
Ubr, nisam siguran da CG ima vojnu akademiju. Valjda i iz CG i RS dolaze u Bgd na akademiju.бај тапаток
Link to comment
pa ima ovaj glavonja što sanja tetku. ubedljivo najbolji glumac u seriji.
+1, mnogo je smešan.Btw, za one koji su bili u pravoj vojsci, a ne u mama-supa-gsp-perem babe i dede u staračkom domu-kupujem-burek-jogurt-tetkicama vojsci, sinoćnja epizoda je donela mnogo poznatih situacija. Ne, to nije nalaženje grudnjaka veličine A na poligonu...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...