Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

Eh, ali tada je bila vojska, a moraju ovi što se kurče "služenjem" nečega što je bio bedan izgovor za vojsku i sredstvo za smanjivanje broja studenata na demonstracijama da se prave važni. Tako su i sport gde se znojavi i zadihani muškarci bacaju jedni preko drugih urlajući i noseći helanke dole i armoroliki kostim gore proglasili za muški, dok raja nije jadac prepoznala. Nije ni čudo što je vama koji ste imali šansu da dostojanstveno služite istinskoj rodnoj grudi što se o plodovima svojim starala ova serija rogobatno smešnjikava.

Link to comment

Kul. Ko gleda ovo, može da donese raznorazne korisne zaključke, počev od onog da su svi Romi kradljivci sekundarnih sirovina a čak i oni koje država velikodušno uzme pod svoje da od njih nešto napravi, ne mogu da spreče svoje roditelje da i dalje kradu sekundarne sirovine čak i kada im forvarduju čitavu vojničku platu.Mater vam skrnavu nacističku. Niste vredni cipele da čistite Romima sa kojima sam čitav vojni rok proveo pod punim naoružanjem i konstantnom uzbunom, i koji su mi čuvali leđa kao i ja njima. Nabijte tri kilograma sekundarnih sirovina Tijaniću tamo gde sunce ne sija, a i on vama. Ološu pogani.

Link to comment

Epizoda je bila sjajna, kao i do sada, mada je ovo sa Romima ispala svinjarija, to priznajem. Malo mi smeta što se svaki put kad neki od likova napravi glupost, ponavlja kliše: "Sledeći put™ ćeš za ovo biti kažnjen". Pa onda plakanje zbog matematike :isuse: i traženje od profe da spusti kriterijum.

Link to comment

Sinoc na RTS bio "Neprijatelj" koji je rezirao Zecevic....Sada na drugo gledanje me malo smorio, a i tehnicki su nesto sjebali u prebacivanju izgleda, malo je slika bila "isprana"....

Link to comment
Kul. Ko gleda ovo, može da donese raznorazne korisne zaključke, počev od onog da su svi Romi kradljivci sekundarnih sirovina a čak i oni koje država velikodušno uzme pod svoje da od njih nešto napravi, ne mogu da spreče svoje roditelje da i dalje kradu sekundarne sirovine čak i kada im forvarduju čitavu vojničku platu.Mater vam skrnavu nacističku. Niste vredni cipele da čistite Romima sa kojima sam čitav vojni rok proveo pod punim naoružanjem i konstantnom uzbunom, i koji su mi čuvali leđa kao i ja njima. Nabijte tri kilograma sekundarnih sirovina Tijaniću tamo gde sunce ne sija, a i on vama. Ološu pogani.
Pri tome se nisu potrudili čak ni da pronađu etničkog naturščika koji bi u toj ulozi izvesno pokidao, kao ona baba u Domu za vešanje. Mada, posmatrajući preostalu podelu, šta se drugo i moglo očekivati od nadolazećih glumačkih snaga sa viškom diploma i manjkom talenta.
Link to comment
Pri tome se nisu potrudili čak ni da pronađu etničkog naturščika koji bi u toj ulozi izvesno pokidao, kao ona baba u Domu za vešanje. Mada, posmatrajući preostalu podelu, šta se drugo i moglo očekivati od nadolazećih glumačkih snaga sa viškom diploma i manjkom talenta.
tamara-dragicevic.jpgLepo dete, ali najgrdje u seriji. Edited by Yoda
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Потпуна је неправда да овако битна серија буде скрајњута и да падне на другу страну. Елем док сам био на одмору у Катанги поштено сам уживао (оно као guilty pleasure) у овом сочињенију финансираном не парама претплатника РТС-а већ пореских обвезника. Подсетих се неких лепших епизода из мојих војничких дана. Снимано је у згради у којој сам провео четрес дана обуке, на стрелишту где сам макар на кратко дужио снајпер,у амбуланти где сам лежао први од три грипа које су ме те године дохватили, заклетву смо полагали на истом хелиодрому. Изненадило ме да су прешкири и пижаме исти и ономад пре двадесет година. :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...