Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

gledo uvod juce, sa laznim ciganima, pa prebacio. jel jebeni problem naci prave cigane da glume cigane?
Oce, bas kao sto Serbedzija pokriva ceo kontinent i jace...
Link to comment
kapetan ce se smuvati sa mladjom kuvaricom, milicom mihajlovic. to je barem ocigledno. sleep.gif
Mislim da su upareni ona mladja servirka (mihajlovic milica) i bandovic...
kako vas dvojica to znate? sad ste mi pokvarili zadovoljstvo i neću više da gledam <_<
Link to comment
gledo uvod juce, sa laznim ciganima, pa prebacio. jel jebeni problem naci prave cigane da glume cigane?
Neubedljivi su! Nece da pricaju kao cigani iz viceva i da smesno nabrajaju stvari i da grese i da se blamiraju kako dolikuje.
Link to comment

Zečević nije omanuo. :wub: serija je ok. Limunadica. Ovi mladi glumci jesu smor al dobro, postao nam standard da su mladje generacije glumaca sve imbecilnije i imbecilnije. Suporting Cast je vrh. Matori Vlasta dominira. :Dnajveći šampioni su mi ipak oni kapetani :lol: - odlično su ih skinuli, naročito Bandović koji lagano postaje moj omiljeni glumac. Veliki kralj.PS jebem ti izlaske sredom i ko ih izmisli. Strašno su mi išli na kurac u vojsci. :isuse:

Link to comment
ali... ali... ona trenira ragbi :lol: znaci prevario sam se, serija nije smece uopste, apsolutno failuje na svakih 15 sekundi, vrhunska komedija :Hail:
jbmti jeste! ovaj neprijatno glup detalj sam sasvim zaboravio! :isuse: zašto im je dovraga to trebalo? Pa nije mogla da trenira neki drugi grupni sport oko koga će se ućvrstiti jedinstvo grupe Moćnih Rendjera?
Link to comment

Серија одлична, прве две окачене епизоде баш држе пажњу. Свака деда Властина ка' Његошева.Само за нас који смо служили војску Титостана серија је и малко геј, јебеш војску у којоу иду жене, које успут се баве оном америчком преваром, коју наивни називају спортом, но за вас мекушце које никада нисте осетили блаженство пожарства у ауто парку током дуге јануарске ноћи на дебелом минусу или тужирање леденом водом у трајању од 120 секунди, поставља стандарде. ;)

Link to comment
Серија одлична, прве две окачене епизоде баш држе пажњу. Свака деда Властина ка' Његошева.Само за нас који смо служили војску Титостана серија је и малко геј, јебеш војску у којоу иду жене, које успут се баве оном америчком преваром, коју наивни називају спортом, но за вас мекушце које никада нисте осетили блаженство пожарства у ауто парку током дуге јануарске ноћи на дебелом минусу или тужирање леденом водом у трајању од 120 секунди, поставља стандарде. ;)
Požarstvo :Hail: Najgluplje je požarni pored oružja na straži...No, što kaže deda Vlasta (još uvek nije rekao, ali će reći - garant) sve se to zaboravi, a lepe uspomene ostaju. :)
Link to comment
Požarstvo :Hail: Najgluplje je požarni pored oružja na straži...No, što kaže deda Vlasta (još uvek nije rekao, ali će reći - garant) sve se to zaboravi, a lepe uspomene ostaju. :)
То је пожарство у ходнику поред сошки, док сви хрчу, прде, бунцају, а само ти клапаш, сам...А најлепша успонема, Фрукталов сок у флашици и Еуроблок, маренда...
Link to comment
Požarstvo :Hail: Najgluplje je požarni pored oružja na straži...No, što kaže deda Vlasta (još uvek nije rekao, ali će reći - garant) sve se to zaboravi, a lepe uspomene ostaju. :)
isto kao i bombardovanje, svi kojima nije poginuo neko blizak secaju se lepih prica, druzenja, provoda...
Link to comment

Dok sam bio u kasarni slabo sam fasovao požarstvo, ali sam nadoknadio na karauli satima i satima straže....Ma dobra je serija, ima Zečević danas intervju u politici ili nekom njihovom dodatku.Retko pametan čovek, a i sviđa mi se sledeći projekat koji pokušava da zatvori, ali mrka kapa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...