Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

Ja naso prvu epizodu na jutjubetu, presto da gledam kontinualno posle onog "ispracaj, ispraaacaaaaaaj!" na pocetku, pa malo preskakao po 5-10 minuta da vidim sta jos ima...naso onog dedu/caleta koji objasnjavu mladjanom unuku/sinu kako on ne zna sta je to vojska i gde ide, i kako Brisel dolazi da uzme danak u krvi, pa onda onog simpaticnog Cigu sto mu keva onako simpaticno ciganski (koji klisei, jbte) govori kako je on jak ko celik, zatim dva oficira u uniformi kako piju kafu. Cini mi se da najbolje u ovoj seriji to sto u njoj nema Ivana Bosiljcica. Da, za to bi trebalo uvesti kao kategoriju u nekim godisnjima TV/filmskim nagradama (ako to uopste postoji kod nas), "najbolja serija u kojoj ne glumi Ivan Bosiljcic".

Link to comment
Cini mi se da najbolje u ovoj seriji to sto u njoj nema Ivana Bosiljcica. Da, za to bi trebalo uvesti kao kategoriju u nekim godisnjima TV/filmskim nagradama (ako to uopste postoji kod nas), "najbolja serija u kojoj ne glumi Ivan Bosiljcic".
Svaka serija u kojoj on ne glumi treba da dobije nagradu -_-
Link to comment
Zečević beše radio Kupi mi Eliota? I onu seriju o košarkašima gde se drma kamera? Malu noćnu muziku? 4. čoveka? Ovo neki narkomanski topik?
+ neprijatelj.najbolji film o ratu u BiH, uz Lepa sela.
Link to comment
jel ima nedje da se neprijatelj pazari?
Cini mi se da sam cuo da ce Neprijatelj biti na PTC-u u ciklusu festove premijere..Inace evo i nesretni Jugoslav_silujte_me_slobodno je imao primedbe na seriju :isuse:
Link to comment
Meni je mama poslednja tri meseca vojske donosila svaki dan u kasarnu supu u termosu i to je isla gspom. Kako se to racuna?A imao sam pusku 210786 je bio broj.A inace sam podrietlom sa obala velikog backog kanala. Jesam li obrukao zavicaj?
Ovo poslednje te malo vadi, ali maman+supa+gsp je :puke:
Link to comment
Meni je mama poslednja tri meseca vojske donosila svaki dan u kasarnu supu u termosu i to je isla gspom. Kako se to racuna?A imao sam pusku 210786 je bio broj.A inace sam podrietlom sa obala velikog backog kanala. Jesam li obrukao zavicaj?
da li ti znas da je serijski broj oruzja vojna tajna?!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...