Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Po youtubu se spinuje za Conora,da Beba i Alister Cempbell pozavide.

Digest ;Conor je pobedjivao Poirea ,i ta povreda potkolenice ga je omela da zavrsi Justina koji je vec bio potresen ,ali se dobro drzao.U sustini isto kao i Khabibom.Da nije izgubio,pobedio bi,ali sportska sreca,lopta je okrugla i eto.Khabib slucajno pogodi desnom,Justin vise manje bas u trenutku kad je Conor poklekao pogodi desnom i jbga.

Ja sam impresioniran .

  • Haha 1
Link to comment

Ma da,ali damage kontrol je onako bas monumentalni poduhvat.

Chandler sa druge strane,da li bi on mogao biti Mat Sierra za Khabiba?Mali nabijen i udara  kao da za Boga ne zna.Sa druge strane Khabib se ne izmice i levim direktom i jedan dva kombinama sa 50% snage zasipa protivnika i cini mi se da je protiv Getjea digao ruke od boksa kao metode da napravi bilo kakvu ozbiljniju stetu,kao sto se par puta primao kod Konora, vec taj jab drzi tenziju i daje mu sansu da pridje.Chandler bi mozda mogao ono za sta Gaetje nije imao srca po sopstvenim recima,a ni Conor,tj da  saceka Kabiba,da se ne plasi takedown i da ga zvekne  u tim razmenama i ugasi mu svetlo.Ili ce mozda zavrsiti u crucifixu ,a Khabib se bavi kozmetickim prerasporedjivanjem licnog opisa.Po meni ,jedini zanimljiv protivnik za Khabidzana.

I dalje smatram da je Khabib onim masakrom nad Johnsonom i Barbozom uterao strah u kosti celoj 155 diviziji.Mislim da su u dubini duse I Poire i Gaetje jako srecni  sto su prosli samo sa davljenjem bez dekonstrukcije licnog opisa.

Edited by askeladden
Link to comment
7 hours ago, askeladden said:

Po youtubu se spinuje za Conora,da Beba i Alister Cempbell pozavide.

Digest ;Conor je pobedjivao Poirea ,i ta povreda potkolenice ga je omela da zavrsi Justina koji je vec bio potresen ,ali se dobro drzao.U sustini isto kao i Khabibom.Da nije izgubio,pobedio bi,ali sportska sreca,lopta je okrugla i eto.Khabib slucajno pogodi desnom,Justin vise manje bas u trenutku kad je Conor poklekao pogodi desnom i jbga.

Ja sam impresioniran .

 

Drugo je Habib to je baš čisto spinovanje na bazi kurca, što bi Aco Petrović rekao, ali za ovu borbu je i sam Dustin rekao da ga je Conor gadno zakačio u prvoj rundi i da je samo nastavio da pritiska posle toga, ne bi dobro prošao

Link to comment

Ah,pa morao je i Dustin malo da doda na dramatici.Ako zeli trecu borbu,a da ne ide Colby Covington strategijom, ‘Ispresavija sam ga ka kiflu’ i onda da nastavi sa prozivanjem dece,zene , starog oca,blesavog ujaka i slicno,ovo je najsvrsishodnija taktika.Bilo je tesno,ali danas su se kockice sklopile...dopuniti po potrebi frazama sa SOS kanala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...