Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Šta čovjek radi u klinču, u mauntu, te tranzicije, bukvalno protivno zakonima fizike, a istovremeno u svakom momentu potpuno svjestan gdje se nalazi, i šta može i šta ne može, kao da gleda sa strane, kakav znalac, umjetnik

Link to comment

Ne treba potcjeniti ni Habibovu spremnost, valja držati onaj tempo agresije, djelovalo je u par momenata da se i on zadihao, a Gaethje je već izgledao ko da je crko

Link to comment

pogresno je posmatrati odvojeno rvanje i stendap, ne mislim da ima mnogo ljudi koji bi bolje odgovorili na ovaj uragan nego sto je gatje. habib kad boksuje mozda deluje kao mile dodik, ali lik ima jedan od najboljih tajminga u ufc, mozda cak odmah iza sisoja i vitakera. setimo se samo kako je mekgregoru zamalo otkinuo glavu u drugoj rundi. zao mi je samo sto tu njegovu stranu nismo uspeli vise da vidimo. 

 

Link to comment

Znam šta je Gejči govorio o rvanju, ali ovo je izgledalo maltene kao da ga nikad nije ni radio. Onaj prelaz iz double u back, u full mount Khabib kao protiv mene da je izveo, a ne protiv ex D1.

Link to comment

pa gejci je govorio, ali fakti su nesto drugo, godinama on uopste ne rva a to sto se dosad nije nalazio na podu zato sto fakat jeste neverovatno dobar u odbrani od rusenja, je na kraju ispao veliki minus.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Šta čovjek radi u klinču, u mauntu, te tranzicije, bukvalno protivno zakonima fizike, a istovremeno u svakom momentu potpuno svjestan gdje se nalazi, i šta može i šta ne može, kao da gleda sa strane, kakav znalac, umjetnik

 

 

Link to comment

Rece valja prosli put neko od pismenijih komentatora (ne secam se koji) da se Habib rve kao da igra shah - ima plan i program za sledeca 2-3-4 poteza gde izgleda kao da pushta a zapravo se priprema za zategne jos jace/vishe/bolje... Sad gledam 'Morning Kombat' - sto kaze covek - 29:0 a niko ga nije poshteno udario - sto kaze toliko o 'Khabib's boxing skills'... 

Link to comment

Jesu teskasi posebna prica ali tu nema niko ni priblizno dominanatan kao on medju kepecima, jbg. Kod teskasa nema neprikosnovenog, svi su fasovali bar poneki nokaut nekad i pobedjivali se u krug.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, iDemo said:

Rece valja prosli put neko od pismenijih komentatora (ne secam se koji) da se Habib rve kao da igra shah - ima plan i program za sledeca 2-3-4 poteza gde izgleda kao da pushta a zapravo se priprema za zategne jos jace/vishe/bolje... Sad gledam 'Morning Kombat' - sto kaze covek - 29:0 a niko ga nije poshteno udario - sto kaze toliko o 'Khabib's boxing skills'... 

 

Ruski sambo, koji je osnovna disciplina Habiba, ima kik-boska i udaranja glavom iako je u osnovi rvanje slobodnim stilom.

 

 

Link to comment

Nego - gledao sam onomad neki slow-mo neke analize adesanya vs costa - nesto kao ide slow-mo a u momentima kad adesanya udara - kao da je snimak ubrzan / vracen na normalnu brzinu - a nije... nek' je i na drogama al' je brz k'o brus li.

Link to comment
3 hours ago, pasha said:

 

Ruski sambo, koji je osnovna disciplina Habiba, ima kik-boska i udaranja glavom iako je u osnovi rvanje slobodnim stilom.

 

 

netacno, u ruskom sambu nema ni kikboksa ni udaranja glavom, ovo je hibrid poznat kao kombat sambo, a sa tim kabib nema veze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...