Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Nganu je dosao jedno deset litara laksi nego za proslu borbu.Prosli mec je bio naduven kao zaba od rehidratacije.Sada je izgledao kao balerina u odnosu na pocetke.Ako dodje do mecha  sa Jonesom,pucace se Jones roidima,izbijace oci,ujedati za kurac...sta god treba jerbo je Nganu jeben jako bas.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Pre svega to što si napisao, a i u stojci je bio mnogo strpljiviji i bolji tehnički. Mene on iz nekog razloga nervira, verovatno zato što sam svestan da ima kurčinu od pola metra :D

 

Fan sam Miočića i žao mi je što se nije borio protiv Jonesa da uzme ogromnu lovu za kraj i zaokruži fantastičnu karijeru. Možda se i vrati za jedno godinu dana ako Jones dobije Frensisa, u suprotnom penzija. Neka ostane 1-1 sa ovim monstrumom i to je odličan rezultat. 

 

no homo, ali ja volim da pogadjam velicinu pjenisa nba igraca. mislim da bam adebayo ima koplje. :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

haha pikogram se kanda malo usrao, deset minuta posle borbe je napisao na tvitersu u fazonu "nek ide derik luis ako oce prvi" a sad trazi od dejne da ga katuje, jer kao ne dobija dovoljno novca za borbe.

kapriram da je onaj sprol bio game changing momenat :D

  • +1 1
Link to comment
On 30.3.2021. at 11:46, ToniAdams said:

haha pikogram se kanda malo usrao, deset minuta posle borbe je napisao na tvitersu u fazonu "nek ide derik luis ako oce prvi" a sad trazi od dejne da ga katuje, jer kao ne dobija dovoljno novca za borbe.

kapriram da je onaj sprol bio game changing momenat :D

A i kad je Stipe zgodio onom kratkom desnom Nganua a ovaj za razliku od Werduma samo trepnuo dvaput i nastavio da ga puni onim buzdovanima od pesnaja.

A zamisli Jonsa posle ciklusa mandze i svog kuresanja tezinom i snagom i sad ispala.Niti duzi,ni jaci ,ni garantovan takedown,samo poseta neurologu garantovana .1 tuga

Link to comment

Ja mislim da se on "usrao" i od poluteškaša posle dva teška meča pa pobegao u tešku, kad on Nganu. Realno, čovek je težak krembil. Posle onolikih pauza zbog pikograma, sada će pauzirati 2 godine jer ne zna šta bi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

niko da porkomentarise malog bojkovica?! verovatno najtalentovaniji borac koga imamo, osvojio je armagedon turnir. 

 

 

 

Link to comment
 
no homo, ali ja volim da pogadjam velicinu pjenisa nba igraca. mislim da bam adebayo ima koplje. [emoji3]
no homo, ali da li bi mogao da nam otkrijes koje sve clues koristis? da li npr vise vrednujes velicinu nosa ili hand size?
ja volim da predvidjam koliki ce igraci imati vert i broad jump na nfl combine na osnovu toga kakvu imaju guzu i butine.
Link to comment

Valentinin masterklas :heart:, ružino stopalo :heart:, usmanova bomba i vajdmanova cevanica. Najjače što je vajdman pred borbu izjavio da je rođen da umlati jednosisog, pošto je ovaj samo još jedna varijanta Andersona Silve.

Jedna od jačih priredbi. Usman je potvrdio da je trenutno najdominantniji borac u UFC, realno nema protivnika u svojoj kategoriji. Ludilo koliko napreduje i dalje iz borbe u borbu, ovaj nokaut je u rangu hendovog protiv bispinga. Voleo bih da ga vidim u mw, uopšte ne mislim da bi bio bez šansi protiv sisoja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...